Jump to content

Куплю чи прийму в дар неробочий Магнітофон Маяк


Recommended Posts

Posted

Куплю за символічні гроші чи прийму в дар практично любий касетний магнітофон маяк, бажано 242с (хоч і не обовязково). Стан не має суттєвого значення можна не робочий. Розгляну всі варіанти. Прохання розміщувати фото.

Posted

Маю Маяк, здається 231 (з стрілочними індикаторами та з ДУ), останній раз коли включав був повністью робочий, стан відмінний. Якщо цікавить, домовимся. Ще є напів робочий Маяк (непрацює індикатор), стан правдв трішки потріпаний.

Posted

Яка ціна 231 та що за модель того другого маяка (з не робочую індикацією) і його ціна?

Posted

ціни не знаю, якщо апарат цікавить - домовимся. Модель не робочого не пам'ятаю, він з перших з електронною індикацією

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...