Jump to content

Що за пісня?


Shraick

Recommended Posts

Posted

Десь випадково її почув, не можу знайти, згадується лище уривок "Синій кіт....... Сині ночі". Можливо хтось чув?

Posted
Барбара Стрейзанд — ууУУуУУУууУ)))))))))

:_20:

Десь випадково її почув, не можу знайти, згадується лище уривок "Синій кіт....... Сині ночі". Можливо хтось чув?

де чув? які ще слова були?

Posted

Більше слів на жаль не пам'ятаю, пісня українська(якщо, я не помиляюсь), щось в стилі диско/club music, виконується чоловічим голосом.

Чув уривками, один раз в маршрутці, один раз в таксі...

  • 3 weeks later...
Posted

Олександр Мельник - Сині квіти (remix by Roman Soroka),якщо я не помиляюсь то це те що ти шукаєш

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...