Перейти до змісту

Продам нові навігатори telesistem TS 8.2 BT


Рекомендовані повідомлення

Проц Samsung 2440 300 Mhz, WinCE Net 4.2, RAM 64 MB. TFT 3,5", 320x240, SiRF III, 900грн - я вірно зрозумів?

Вірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити за 140 доларів навігацію,через неділю зломиться і що? Кого шукати і де?А в магазині за 100 можна взяти фірмову річ! Дам 600гр.і манібек на місяць!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці дальнобійники купляли іі в Італіі за 50 євро як стару модель на розпродажах-говорять на ці гроші не дуже добра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці дальнобійники купляли іі в Італіі за 50 євро як стару модель на розпродажах-говорять на ці гроші не дуже добра.

Шановний delink09,перш ніж парафінити чужий товар-подружіть з математикою.900гр не 140 дол.Навіть якщо з Італії за 50 ойро-вже 600гр -це за вашим же постом.Модель безперечно не з найсучасніших китаезних,зате розроблена спеціально для Європи,постійно оновлюються карти.Та і торг присутній-мій № мтс в профілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош тулить непотріб, за таку ціну можна взяти нормального китайця з гарантією, з більшим екраном, з більшою оперативкою і жвавішим процесором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош тулить непотріб, за таку ціну можна взяти нормального китайця з гарантією, з більшим екраном, з більшою оперативкою і жвавішим процесором.

Або у саранчі немає інету,або вона більш толерантна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ображати скорпіона-він дуже кусається! Іннет у всіх є-просто людина пише правдиву інформацію про товар який ви намагаєтеся продати. На форумі кожен має право висловлювати свою думку. А щодо Європи ви помиляєтеся. Все лайно яке продають в Європі зроблене в Китаі. І ваша навігація теж китайська-тому і ціна має бути в районі 40 євро. За 900 гр.в Бундесі думаю можна взяти 3 таких навігатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ображати скорпіона-він дуже кусається! Іннет у всіх є-просто людина пише правдиву інформацію про товар який ви намагаєтеся продати. На форумі кожен має право висловлювати свою думку. А щодо Європи ви помиляєтеся. Все лайно яке продають в Європі зроблене в Китаі. І ваша навігація теж китайська-тому і ціна має бути в районі 40 євро. За 900 гр.в Бундесі думаю можна взяти 3 таких навігатора.

Я не просив нікого висловлювати свою думку щодо моделі,тим паче в такій формі.Згідний,99 відсотків кремнієвого китайського лайна завалило Європу.Я ж писав "зроблено"- для Європи,в рідній прошивці.І ціни у Бундесі знаю точно,сам же й привіз.Далі-в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого писати в приват.Всі користувачі мають право читати повідомлення і робити висновки про продавця і товар який він продає.Форма висловлювання стандартна а от товар зовсім не відповідає ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...