Jump to content

Windows XP or 7 Lite


sergmaestro

Recommended Posts

Posted

Шановні форумчани потрібен образ Windows XP or 7 Lite (для Asus Eee PC 900), бажано із торрента та із розширенням .tib

Можливо хтось вже використовує таку ОС і може із впевненісттю сказати про її надійність.

ОС може бути із набором програм, взагалі потрібно легку версію щоб сильно не навантажувати "малюка"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...