Перейти до змісту

Потрібно відремонтувати USB-флешку


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

В мене перестала працювати флешка.Жоден пристрій її не бачить.Transcend на 8Gb. Підкажіть,її можна відремонтувати? Чи шкура не вартує вичинки? Одні знайомі кажуть не ремонтується.Інші-50/50. Я корпус знімав.Якісь мікросхеми є.Таке враження,що щось можна випаяти,щось впаяти.

Можливо хтось мав справу з подібним.Дайте контакти. Викідати шкода.Тим паче подарунок коханої людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі непориділяється, чи як неопознаний?

якщо згорів контроллер - то якщо підібрати то можна перепаяти, але х3 чі поканає... так як і тобі сказали тількі не 50\50 а 90\10

якщо полетів чіп па*яті - то... немає смислу... - якщо паяти паяльником - то дуже обережно -х3 хто візьметься, а якщо паяльною станцію то лекше купити нову...

в Ентері трансенди флешкі на 8 = 100 грн,. на 16 - 190... сам вирішуй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Da_Vin4i взагалі,ніщо її не бачить. Не комп,ні один ,ні другий.Ні магнітола в авто.І навіть діод на ній не мігає...Здохла :(

А що там згоріло,навіть не уявляю.

Поставимо питання іншим ""макаром: Згоріла флешка.Варто "напрягати" форумчан з запитаннями про ремонт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

QWESTiON Звиняйте.Англіцку в школі вивчав,колись дуже давно.Але там аж надто багацько таких букв.Ніц не розумію. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

QWESTiON Звиняйте.Англіцку в школі вивчав,колись дуже давно.Але там аж надто багацько таких букв.Ніц не розумію. :blink:

Там ниже есть картинки, нужно выбрать тип флешки. Тогда скачается программа по её восстановлению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LaMeRiLKiN щиро вдячний.А сам процес можна описати.Якщо Вам не важко. І що має статися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене перестала працювати флешка.Жоден пристрій її не бачить.Transcend на 8Gb. Підкажіть,її можна відремонтувати? Чи шкура не вартує вичинки? Одні знайомі кажуть не ремонтується.Інші-50/50. Я корпус знімав.Якісь мікросхеми є.Таке враження,що щось можна випаяти,щось впаяти.

Можливо хтось мав справу з подібним.Дайте контакти. Викідати шкода.Тим паче подарунок коханої людини.

Сумму ремонта назвать тяжело , у меня есть отличный спец , если желаете,могу у него поинтерисоватся но нужно показать флешку, ( если да , то 0506725883 с понедельника с 9)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до тих хто заглядав на трансенд - ЯКЩО ФЛЕШКА НЕЯК НЕПОРИДІЛЯЄТЬСЯ ТО НЕЯКІЙ СОФТ ЇЇ НЕСПАСЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з попереднім повідомленням. Якщо жоден комп"ютер не бачить цю флешку взагалі ніяк, то це проблема з електронікою, і ніякий софт не допоможе. Ремотувати її потрібно. Цілком імовірно, що просто роз"єм USB флешки просто відламали від плати. Можливі ще багато причин, треба щоб спеціаліст дивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то вона перестала працювати,коли я її поставив в автомобільний трансмітер (модулятор).Який виявилося теж був не робочим.Можливо він її і спалив.Напруга більша пішла,чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком імовірно, що просто роз"єм USB флешки просто відламали від плати.

Ось на що в першу чергу треба звернути увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все флешка вже не жива. Але якщо є бажання і година часу, то можна спробувати відновити ось цим способом Вже не один раз рятував так свої флешки. Тільки обережно не замкніть виводи на які подається живлення флеш пам'яті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sant Вдячний за пораду.А якщо в мене комп взагалі не бачить флешку,а не неможе її ідентифікувати.Теж можна спробувати таким "макаром"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то вона перестала працювати,коли я її поставив в автомобільний трансмітер (модулятор).Який виявилося теж був не робочим.Можливо він її і спалив.Напруга більша пішла,чи як?

оце і є головним в даному топіку.

це варто було зазначити в шапці теми. програмно тут не допомогти.

схоже на проблеми з живленням з трансмітера, які призвели до поломки.

з варіантів - знайти той же ж трансмітер, та заміряти напруги, які він видає на USB-контакти. там криється причина.

далі за цією інформацією відновлювати живлення по схемі самої флешки, яку ще потрібно знайти. або візуально по платі.

але тут вже 50/50, чи взагалі вона заведеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доведеться нову придбати.100 грн. не такі вже і кошти великі.Ремонт певне коштуватиме стільки ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні.Роз"єм в нормі. І на самій платі немає підгорівших слідів. :(

Те що нема підгорівших слідів, зовсім не означає, що нічого не згоріло. Якби вся діагностика електронних компонентів зводилась до візуального виявлення "підгорівших слідів" та "здутих конденсаторів", про які тут всі умнічати люблять, то ніхто б мультиметри з осцилографами і т.д. не купував. Я бачив вбитих по живленню флешок досить багато. Найчастіше це відбувається, коли ПК складає "великий спеціаліст", і керуючись невідомою логікою, неправильно підключає USB-порти на морді системного блока до роз"ємів на материнці. Наслідки зрозумілі - полярність навпаки, флешка в смітник. Один спец так три флешки перевірив. Каже, одна навіть гріється!!! :D

Китайські трансмітери, це теж чудо інженерної думки. Якби зразу повідомили, після чого флешка перестала працювати, тут би повідомлень було в два рази менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замкнув 29 і 30.Ніц не допомогло.

Можно спробувати інші контакти попарно( в статті написано 30-31, 31-32, 41-42, 42-43, 43-44). Бо наврядчи ти знаєш точно які з них тестові( для цього треба знайти даташит на мікросхему пам'яті.)Взагалі можна спробувати всі від 25 до 48 за виключенням контактів живлення і інших до яких підходять доріжки( зазвичай тестові ніжки в мікросхемі вільні і від них не відходять доріжки). В будь- якому випадку раджу спробувати(якщо ти вирішив що не будеш здавати флешку в ремонт) гірше то все одно не буде, хоча і не особливо вірю що щось вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...