Jump to content

допоможіть оцінити,щоб продати))


Recommended Posts

Posted

хочу терміново продати монітор Samsung SyncMaster 755DFХ

Диагональ, дюйм: 17Максимальное разрешение: 1600x1200Минимальное разрешение: 720x400Размеры:Ширина (мм): 400Высота (мм): 420Глубина (мм): 440Производитель: Великобритания

Бренды мониторов: Samsung

Диагональ экрана: 17"

Разрешение экрана: 1600x1200

(інформація з інету)

за скільки його можна продати???

Posted

100-150 грн

десь так - в залежності від терміновості продажу і наявності доставки (або самовивіз)

Posted

Дякую дуже)))

тоді продаю за 150 грн)))

забрати можна буде в кінці місяця ,район там-таму!

Posted

на цьому моніку і при розширенні 1600x1200 очі повилазять! тут максимально-оптимальне рішення - 1024x768.

Posted

це в 15" 1024x768 а в цьому 1600x1200 точно, якщо не віриш, то в гуглі пошукай...

Нафіг мені гугл, в самого такий монітор, так що я знаю про що говорю :angry2:

Posted

такий?

www.technoff.ru/SAMSUNG-SYNCMASTER-755DFX.htm

Такий, але хто ж його на 60гц використовує, - очі повилазять(100Гц-норма для здоровья)

Posted

такий?

www.technoff.ru/SAMSUNG-SYNCMASTER-755DFX.htm

Такий, але хто ж його на 60гц використовує, - очі повилазять(100Гц-норма для здоровья)

Ну да взагалі то....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...