Jump to content

продам рацію


Recommended Posts

Posted

А слухати хвилю дальнобійників?

про це не знаю,....вроді її треба буде вам перепрошивати під їхню хвилю...

Posted

Цікавить реальні фото пристрою і комплекту атакож скільки тримають акамулятори

Posted

акамулятор повинен тримати нормально , бо рацією мало користувалися...

7.2 V 1500 mAh

монібек присутній!

соррі за якість фото :blush:

post-6337-0-20849500-1302810886_thumb.jp

post-6337-0-99581500-1302810900_thumb.jp

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...