Jump to content

Recommended Posts

Posted

IMAC 20"/2.0Ghz/1024MB DDR/250GB sata/DVD/BT/Wi-Fi

артикульний номер так і не знайшов

Комплектація: imac, блютуз клавіатура, блютуз мишка, шнур живлення, коробка.

Привезений з Італії.

Стан близький до ідеального.

Ціна 350 у.о.

Причина продажу: mac os - це не моє.

Подивитись або потрогати можна в любий час з 10:00 до 19:00

По луцьку завезу особисто в руки.

ICQ 917913

0660903681

Олег

Posted

Обмен на Амд 4000+ ам2 2 гб, 80 гб+120 гб + 21,6" Самсугн 223 bwне интересует?

ні, тільки продаж

Posted

У нас они не популярны хоть за 200 продавай

Ну не скажи, я б хотів собі такий.

Posted

І да: Мак і PC - то все-таки різні речі.)

Це як в приказці - "если телефон - то Nokia, если машина - то BMW, если комп - то MAC" :0123:

Posted

=) Ага, а якщо вантажівка, то камаз.

Ну, просто, абревіатура PC iMac трішки ламає мозок, тому і зауважив.))

А якщо по ділу, то резерв знімаю, передумав. Але штукенція класна.

Posted

Ндааа... просив зарезервувати... :unsure:

Пробачте що не зателефонував (дзвінків було досить багато, Ваш номер не вносив у телефонну книгу), людина заплатила набагато більше бажаної ціни без роздумів.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...