Перейти до змісту

Продаю березовий сік


AndreyKiv

Рекомендовані повідомлення

Продаю березовий сік в Ківерцях. 70 коп/л. Сік завжди свіжий і водою не розведений.

0952067537

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби сік по такій ціні підвіз в Луцьк та призначив бордівцям зустріч, думаю чимало народу захотіло б в тебе його купити :):ok2:

наприклад я готовий літрів 20-30 взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я літрів 20 купив би, бо 2 рази брав, а дружина ще не напилася.

Консервований - не той ефект. Варто пити сирий.

Якщо будете у Луцьку - мій тел. 095-798-58-38

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Ківерці за 120 літрами зїздив,нічого страшного.Хороший сік,хороша ціна.Так скоперуйтесь,не пожалкуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змушений підняти ціну до 1 грн/літр, бо маю багато претензій з боку конкурентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змушений підняти ціну до 1 грн/літр, бо маю багато претензій з боку конкурентів.

Бред! Извините!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змушений підняти ціну до 1 грн/літр, бо маю багато претензій з боку конкурентів.

Бред! Извините!

Для кого БРЕД! А до когось телефонують!І ВИ вибачте. Знаєте, де є по іншій ціні - купуйте там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді продавайте конкурентам по 0,70коп а вони хай по 1 гривні. Чи вас березові олігархи залякують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В бан такого автора теми, що людям-покупцям і конкурентам голову задурює. :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого в бан?Може наїхали на нього?Сік же с лісу,не будеш весь час сторожити,ось і пригрозили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Ківерці за 120 літрами зїздив,нічого страшного.Хороший сік,хороша ціна.Так скоперуйтесь,не пожалкуєте.

І ми вчора їздили за соком. Дякую AndreyKiv :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змушений підняти ціну до 1 грн/літр, бо маю багато претензій з боку конкурентів.

Бред! Извините!

Для кого БРЕД! А до когось телефонують!І ВИ вибачте. Знаєте, де є по іншій ціні - купуйте там.

Обгрунтую!

На даний момент, я купую від лісництва сік по 0,50 грн. з ПДВ за 1 л.

А "розводити" народ, і тим більше бордівчан на продаж по завищеній ціні, під прикриттям "наїзду від конкурентів", це як мінімум низько!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fedor 2 fedot підтримую

з такими розкладами скоро самому в ліс за соком не можна буде сходити, так як в кущах , з бітами в руках, будуть сидіти конкуренти, яким не вигідно щоб ти безкоштовно брав сік. а тільки за 1 грн. і в них. ось :) о

п.с. даеш бесплатний сок...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ну ніхто ж не заставляє купувати в топікастера. Всі можуть спокійно заїхати в ліс, піти до лісника (чи не піти) і домовитись за ціну. Навіть якби написав і 2 грн./літр, то його право. Є клієнти-він продає, буде киснути-продаватиме дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fedor 2 fedot підтримую

з такими розкладами скоро самому в ліс за соком не можна буде сходити, так як в кущах , з бітами в руках, будуть сидіти конкуренти, яким не вигідно щоб ти безкоштовно брав сік. а тільки за 1 грн. і в них. ось :) о

п.с. даеш бесплатний сок...........

по-перше - купувати вас ніхто не заставляє, знаєте де є дешевше - вперед.

по-друге - Волинський край багатий лісами, але перед тим, як починати ознайомтесь

по-третє - можеш сколегуватись із Fedor і спробувати самі зібрати сік, а не сидіти перед монітором і обговорювати теми інших. Зберете собі - можете продати іншим і по ціні, яку ви будете вважати правильною. І я думаю вже досить гадити в даній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змушений підняти ціну до 1 грн/літр, бо маю багато претензій з боку конкурентів.

Бред! Извините!

Для кого БРЕД! А до когось телефонують!І ВИ вибачте. Знаєте, де є по іншій ціні - купуйте там.

Обгрунтую!

На даний момент, я купую від лісництва сік по 0,50 грн. з ПДВ за 1 л.

А "розводити" народ, і тим більше бордівчан на продаж по завищеній ціні, під прикриттям "наїзду від конкурентів", це як мінімум низько!

Не тобі судити, що низько, що високо. Знаєш де дешевше - дай контакти форумчанам, нехай ще вони куплять по 50 коп.

Закриваємо тему, соку більше не буде. Сезон закрито!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...