Перейти до змісту

Куплю блок живлення 12 вольт


Рекомендовані повідомлення

Потрібен блок живлення вихідною напругою 12 вольт потужністю 10-20А для підключення підсилювача звукової частоти.

Перевага надається тороїдальним рішенням перед імпульсними. Можливо в когось лежить без діла.

Пишіть в ЛС або асю: 26672016.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берёшь БП АТХ 400 Ватт , закорачиваеш зелёный провод на массу и будет тебе счастье = 12 Вольт 10-20 А + всевозможные защиты !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берёшь БП АТХ 400 Ватт , закорачиваеш зелёный провод на массу и будет тебе счастье = 12 Вольт 10-20 А + всевозможные защиты !

Цей варіант я розглядав, проте пробую знайти лінійний блок живлення, можливо з тороїдальним трансом. Для акустики вони кращі. Доречі на БП з потужністю 10-20А скільки звукової потужності можна отримати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берёшь БП АТХ 400 Ватт , закорачиваеш зелёный провод на массу и будет тебе счастье = 12 Вольт 10-20 А + всевозможные защиты !

ніфіга не буде, в ньому стабілізація йде по шині 5В. в кращому випадку 12 вольт просяде до 10, в гіршому блок постійно виключатиметься чи згорить.

блок потрібно трохи перепаяти. власне я так собі, і не тільки, робив.

Цей варіант я розглядав, проте пробую знайти лінійний блок живлення, можливо з тороїдальним трансом. Для акустики вони кращі. Доречі на БП з потужністю 10-20А скільки звукової потужності можна отримати?

в лінійному блоці на басах буде значна просадка напруги, а на холостому ході завишена. враховуй це! з 10-20А при 12В 100-200Вт може вижмеш. але це дуже залежатиме від схеми підсилювача, вихідного коскаду і т п... і т д...

незабудь також в фільтр живлення поставити батарею конденсаторів від 10 000 до 100 000 мкФ.

в неті десь є спеціальні калькулятори, де конкретніше можна розрахувати всі вищесказані параметри. рахував і бачив власноручно але посилання не зберіг.

вибір зупиив на імпульснику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заморочуйся з комп'ютерними блоками живлення, вони підсилювача не заживлять. Нічим не хочу ображати lasera, купив в нього БЖ комп'ютерний, але при підключенні до усіля, він відразу йде в захист. Але за таку ціну людині навіть мозги не парив типу не працює і т.д., він мене попереджав що можливо не буде працювати.

ThinkMaster, дайош аккум від буса! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при підключенні до усіля, він відразу йде в захист

а спочатку не пробував усілок включати до БЖ, а потім в розетку?

таке може бути якшо на проводі живлення усілка конденсатори великої ємності.

Але за таку ціну людині навіть мозги не парив типу не працює і т.д.

ну міг вернути назад, манібек був ;)

він мене попереджав що можливо не буде працювати.

угу, видно у тебе надто мосчний усілок :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував всяко, всерівно в захист. Але нехай буде БЖ в господарстві, можливо коли лампочку автомобільну перевірити чи ще щось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібно заживити вдома/на подвір'ї ось це:

Акустика RedStar:

Мощность PMPO: 250W

Мощность RMS: 150W

Сопротивление: 4 Om

Частоты: 35-20000Hz

Размеры: 780*230*240

Усилитель Predator Red Sound JS 5100:

2*120 / 1*240W

Підключав до комп'ютерного БЖ, напруга просідала, захист не спрацьовував, але якість думаю буде краща при кращому БЖ, тому шукаю щось краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в самому простішому випадку мож додатково підключити до +5 вольт автолампочку більшої потужності. тоді лінія +12 вольт менше просідатиме, але то звичайно не вихід.

тороїд саме оптимально звісно, не гуде і менше місця займає. якшо є натхнення можна видерти транс з "амфітона" старого якогось, чи аналогічного совєцького усілка. і перемотати вихідні обмотки.

також тобі має підійти транс Т-180 з старого лампового тєліка. там на виході між купою інших є 2 обмотки по 6,3 вольта і майже 5 А струм. тобіш послідовно з'єднати, зробити випрямляч і матимеш десь 14 вольтовий БП. ват 100 видасть на звук. але ці транси великі і гудуть...

сорі якшо багато флейму :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С фотки видно, что мощность предохранителя установленного в усилителе 15 А.

фото

Тоесть нет смысла искать БП мощнее 15А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоесть нет смысла искать БП мощнее 15А?

любий запобіжник ставиться з запасом. на мою думку більше 10-12 А усілок не буде споживати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если уж так хочется слушать дома автомобильный усилок,то самый простой вариант (если для дома,а не для проверок авто уселителей) вскрыть этот усилок,в нем находится блок питания,который переобразовует эти 12 вольт в +35 и -35 взять небольшой транс с подходящими параметрами,диодный мост кондеры в усилке,отпаять,перемычки от родного усилка и слушать,послушали,захотели продать,отпаюем проводки,впаеваем перемычки и на продажу :) ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібрав сьогодні схему на БЖ від XBOX 360. Дякую Fedor4uk! Працює, клієнт задоволений.

До речі, можливо в когось ще є такий БЖ від XBOX 360, мені треба до камер відеонагляду, БЖ дуже сподобався.

M17-9204-main-axm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібрав сьогодні схему на БЖ від XBOX 360. Дякую Fedor4uk! Працює, клієнт задоволений.

До речі, можливо в когось ще є такий БЖ від XBOX 360, мені треба до камер відеонагляду, БЖ дуже сподобався.

M17-9204-main-axm.jpg

я знаю де їх багато є. правда ціна трохи інша :-)

Ось тут продають, але там де я їх бачив - вони НАБАГАТО дешевші.

http://aukro.ua/shara-blok-pitaniya-dlya-xbox-360-i1537394998.html

Якщо когось цікавлять такі БЖ - я спробую уточнити ціну. Пишіть в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...