Перейти до змісту

Допоможіть знайти програми


flashmax

Рекомендовані повідомлення

Стояв Windows SP3 (2008),вирішив поставити по новіший,

програми злетіли,як називаються незнаю,інсталяхи ясна річ незбереглися,ставив дуже давно.

Опис:

1)Розкладка клави мінялась по колу, в одну сторну Ctrl+Shift ,в іншу Alt+Shift

2)Біля кожної папки були стрілки (ніби як в ярлика),якщо натиснути на неї,папка відкривалась так само як у Пуск ("випадаюче меню")

Буду вдячний хоча б,за назви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Стояв Windows SP3 (2008),вирішив поставити по новіший,

програми злетіли,як називаються незнаю,інсталяхи ясна річ незбереглися,ставив дуже давно.

Опис:

1)Розкладка клави мінялась по колу, в одну сторну Ctrl+Shift ,в іншу Alt+Shift

2)Біля кожної папки були стрілки (ніби як в ярлика),якщо натиснути на неї,папка відкривалась так само як у Пуск ("випадаюче меню")

Буду вдячний хоча б,за назви.

На який ти розділ ставив Windows, що в тебе навіть soft не зберігся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1)Розкладка клави мінялась по колу, в одну сторну Ctrl+Shift ,в іншу Alt+Shift

Тот же эффект достигается при юзании разных shift-ов. Например ктрл+левый шифт - прокрутка языков по часовой стрелке, ктрл+правый шифт - против часовой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Систему ставив на той розділ,що й стояла. Так завжди роблю. Не весь софт робить без инсталяції,або будуть глюки,а так все по новому.

Про лівий-правий шифт я знаю.Так зараз і користуюся,але не зручно тягнутися вправо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Систему ставив на той розділ,що й стояла. Так завжди роблю. Не весь софт робить без инсталяції,або будуть глюки,а так все по новому.

Про лівий-правий шифт я знаю.Так зараз і користуюся,але не зручно тягнутися вправо.

що ти пишеш, брєд якийсь( набір слів)! Переставив вінду, тоді візьми будь який диск із зборкою XP, там весь софт загального користування є і постав собі потрібні програми. Наприклад, збірка Zver, Chip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавлять назви програм,а скачувати цілі зборки,в яких МОЖЕ є ці програми,щось нехочеться.

читайте уважніше

інсталяхи ясна річ незбереглися,ставив дуже давно

А "брєд" пишете ви, і тикати будете своїм друзям!

Якщо нема що сказати по темі,краще не писати взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавлять назви програм,а скачувати цілі зборки,в яких МОЖЕ є ці програми,щось нехочеться.

читайте уважніше

інсталяхи ясна річ незбереглися,ставив дуже давно

А "брєд" пишете ви, і тикати будете своїм друзям!

Якщо нема що сказати по темі,краще не писати взагалі.

це і є по темі) і взагалі це єдиний варіант, який був запропонований. Треба казати в таких ситуаціях дякую!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...