Перейти до змісту

пропоную роботу від 18 до 35 років


yana2011

Рекомендовані повідомлення

торговий представик...хороша робота...реальні гроші...потрібні активні люди,які готові попрацювати на вищий карєрний ріст...і мати гарну заробітну плату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роботка не пильна ))))

ходить по квартірах і пропонувати людям двері :dont:

заробітна плати залежить від вас для початку не дуже велика в тиждень від 200 до 800грн...але це залежить тільки від вас самих-чим більшн замовлень тив більші гроші.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороша робота

всё в мире относительно.Где конкретика?

и ещё, топстартам следовало б знать, что тема : "Пропоную роботу" чрезвычайно тщательно анализируется на Борде, и часто подаётся критике, результат - бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з її постів про продаж косметики Оріфлейм за цінами вище каталожних, можливо звідти вітер дує...реальна робота...представник від Оріфлейм :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з її постів про продаж косметики Оріфлейм за цінами вище каталожних, можливо звідти вітер дує...реальна робота...представник від Оріфлейм :rolleyes:

в іншій темі вона представляла компанію по встановленню дверей якщо я не помиляють.

тему не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

своєрідна піраміда.. вона зареєстрована типу агентами нарізних підприємствах, і тепер шукає людей під себе, щоб мати якийсь % з кожного.. почекайте трішки, стане ще страховиком, агентом приватбанку, буде підключати інтернет, і буде шукати людей для цих робіт...))

Автор, якщо я не правий,прошу вибачити, але мені так здається і я майже впевнений в цьому, зараз багато хто так робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з її постів про продаж косметики Оріфлейм за цінами вище каталожних, можливо звідти вітер дує...реальна робота...представник від Оріфлейм :rolleyes:

купи так як тобі подобається

своєрідна піраміда.. вона зареєстрована типу агентами нарізних підприємствах, і тепер шукає людей під себе, щоб мати якийсь % з кожного.. почекайте трішки, стане ще страховиком, агентом приватбанку, буде підключати інтернет, і буде шукати людей для цих робіт...))

Автор, якщо я не правий,прошу вибачити, але мені так здається і я майже впевнений в цьому, зараз багато хто так робить.

взагалі то це не так...просто пропоную тим людям яким немає чим зайнятися...а якщо ти так робиш...то молодець :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з її постів про продаж косметики Оріфлейм за цінами вище каталожних, можливо звідти вітер дує...реальна робота...представник від Оріфлейм :rolleyes:

купи так як тобі подобається

Дякую за пораду :D Точно знаю, що не купуватиму у тебе...і нікому не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з її постів про продаж косметики Оріфлейм за цінами вище каталожних, можливо звідти вітер дує...реальна робота...представник від Оріфлейм :rolleyes:

купи так як тобі подобається

Дякую за пораду :D Точно знаю, що не купуватиму у тебе...і нікому не раджу.

до чого тут оріфлейм...кому треба робота той позвонить чи напише,а тебе ніхто питати не буде...маєш то й живи...сильно розумні тут такі всі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з її постів про продаж косметики Оріфлейм за цінами вище каталожних, можливо звідти вітер дує...реальна робота...представник від Оріфлейм :rolleyes:

купи так як тобі подобається

Дякую за пораду :D Точно знаю, що не купуватиму у тебе...і нікому не раджу.

до чого тут оріфлейм...кому треба робота той позвонить чи напише,а тебе ніхто питати не буде...маєш то й живи...сильно розумні тут такі всі

Навіть розумніші тебе трапляються...нас тут багато таких :g05:

А ще, правила форуму читни-но, згодиться. Дилемити перестаю, нецікаво з розумнішими за себе :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно розумні тут такі всі

Яна,настоятельно рекомендую убрать с постов негативные нотки,и на всё смотреть с улыбкой.

Этот форум, естественно, не петросянщина и не цирк, но на многие вещи надо смотреть сквозь линзу юмора,иначе скучно будет жить.

Подпись Гетто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...