Перейти до змісту

Робота для любітелей Контакта


Sandman

Рекомендовані повідомлення

Мета роботи - знайти групу Вконтакте, відповідно тематиці нашого сайту канцтовари, азартні ігри і встановити з неї посилання на наш сайт.

Роботу буде прийнято через добу після виконання.

Ціна: - 0,7 $

Активність: 2-5 замовлень на добу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто то что то понял? :sq_ye:

...типу робот-спамер!? Так є ж зараз такі програми які це автоматично розсилають! Чи я не вірно все зрозумів? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, общими зусиллями пробуємо розібратись: що ми маємо?

Ми маємо раз: фірму яка займається азартними іграми з канцтоварами...(я так розумію дартц канцножами або офісними кнопками, можливо російська рулетка дироколом...)

Ми маємо два: фірма не бідна, в час кризи готова поділитись статутним фондом - 0,7$ (то не хухри-мухри, каргизькі гастарбайтери за таке састаяніє штукатурять 20-ти поверхівку за сутки)

Ми маємо три: фірма шукає активних контактерів, які замовлятимуть щось в неї по пару раз на добу... тут вже важче, прийдеться пошукать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже нiчо не поняв. Якщо спамера то вконтактi вже така фiгня не прокатить, там антиспамер стоiть, абож пiдтвердження через мобiльний. Даже якщо спамити вдасться то швидко вирахують(кiлька годин)i погасять в баньцi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо, післе перефразованого топікстартером, я нарешті зрозумів шо требується :)

кидати спам на Стінки Груп Вкантагтє, в якому міститься посилання на сайти Топікстартера. Але це діло провальне - кажу відразу. Забанять мгновенно :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кидать на день по 1-2 повідомлень і все ок буде, і ми довольні і вам гривники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sq_ye:

Я дыбил? Так и не понял… это как то относится к ветке «Работа»? наверное всё таки я дыбил..

сорри за флуд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...