Перейти до змісту

[Куплю] морозильну камеру


Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба купити морозильну камеру для сім"ї. Вимоги: ширина - не більше 60см. Висота - по максимуму: 150-170 см. Бажано без електронного керування. Ну і хоч якась гарантія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на фірмі є два склади завалені всяким .......дуже всякім барахлом за роки існуання фірми там просто піпец що робиться, такшо приїжайте і вибирайте холодильники, мороз камери,телевізори, зазвичай там поломки незначні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на фірмі є два склади завалені всяким .......дуже всякім барахлом за роки існуання фірми там просто піпец що робиться, такшо приїжайте і вибирайте холодильники, мороз камери,телевізори, зазвичай там поломки незначні

Хотел бы попасть на такой склад! Куда и када мона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що треба кажи конкретніше. є декілька холодильників, є мороз. камера, (буквально недавно віддав один телік), ще є один але дуже вже старий, є телік литовський BANGA дюймів 15, є програвачі платівок, раритетні :-) типу чемодана, гора ЗЧ до ВАЗ 2103 і ГАЗ24, всякі люстри старі. кароче я блін стільки вже тих лахів попродавав а місця ніби і не зменшилось. :--))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже купили. Правда довелося везти з Нововолинська, але покупкою задоволені. Там фірма займається виключно тим що привозить з-за кордону камери, холодильники і ремонтує \якщо потрібен ремонт\. А потім продає з своєю гарантією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ми вже купили. Правда довелося везти з Нововолинська, але покупкою задоволені. Там фірма займається виключно тим що привозить з-за кордону камери, холодильники і ремонтує \якщо потрібен ремонт\. А потім продає з своєю гарантією.

Буду вдячний, якщо дасте контакти тієї фірми, цікавить морозилка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефона я не знаю, оскільки їздили туди безпосередньо із знайомим, який вже купував в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефона я не знаю, оскільки їздили туди безпосередньо із знайомим, який вже купував в них.

Якщо не секрет, де знаходиться, адреса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...