Перейти до змісту

Куплю 2-поверхове ліжко


keepo

Рекомендовані повідомлення

на базарі є які хоч.

В мене можна зробити під замовлення теж. Можна щоб було зверху ліжко а знизу стіл робочий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна замовити з натурального дерева (не сосни), так, щоб зверху ліжечко було, а знизу стіл-трансформер. Ну і ціну приблизну озвуч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарі можна купити готове за 1000-1300 грн. в мене це якщо треба якийсь нестандарт зробити (ліжко+стіл що розкладається "трансформер" то сама робота буде коштувати 1000-1300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своїм робив ліжко 2 поверхи, але високе (наприклад на базарі я дивився вони на 40 см нижчі) щоб у майбутньому низ можна було розібрати і зробити там робоче місце. В мене для дітей є дві кімнати але живуть поки в одній. І оскільки одна кімната менша за другу від такої компоновки ліжка і робочого місця буде збережена площа в меншій кімнаті.

post-25-0-01080100-1296375107_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

тут

0000000704.jpg2-ярусне дитяче ліжко “Врунгель” – лідер продажу дерев”яних дитячих меблів. Функціональне, комфортне ліжко, виготовлене з твердих порід дерева – дуба, ясеня. Зручне, має природній окрас. Для збереження природніх властивостей та захисту поверхні деревина покривається екологічно чистим лако-фарбовим матеріалом – лляною олією, або, як варіант, лаком на водній основі. Наші 2-ярусні ліжка- дихаючі, живі, справжні. Вони позитивно впливають на енергетику людей, міцні та довговічні. Родзинка дитячого ліжка – оздоблення штурвалом, місяцем, зірками ручної роботи, а також максимальне дотримання природньої форми та структури деревини. Авторські екологічно чисті меблі за доступними цінами – це те, що треба.

Додатково ліжко може комплектуватися 2-ма виїздними ящиками на роликах, додатковим бортиком, матрацами. Варіанти денця – ДСП рядове(стандартно), або дерев”яний ламелевий настил.

Матеріал: дуб, ясен

Орієтовна ціна: ясен – 2200 грн., дуб – 2500 грн..

Додатково: ящик виїздний – 150 грн., ламель – 150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я своїм робив ліжко 2 поверхи, але високе (наприклад на базарі я дивився вони на 40 см нижчі) щоб у майбутньому низ можна було розібрати і зробити там робоче місце. В мене для дітей є дві кімнати але живуть поки в одній. І оскільки одна кімната менша за другу від такої компоновки ліжка і робочого місця буде збережена площа в меншій кімнаті.

post-25-0-01080100-1296375107_thumb.jpg

ЦЕ ЩО НА ФОТО ЛІЖКО ПРОДАЕТЬСЯ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще такий варіант http://meblika.com.ua/index.php?p=orderb&id=100, але виготовлення 1,5 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...