Перейти до змісту

Вибираємо автівки


jeger01

Рекомендовані повідомлення

Кажуть повінь іде.

Надіюся ми не постраждаємо, але тут на відео є кілька потенційних моделей авто, які незабаром на нашому авторинку будуть продавати.

Хто яку вибирає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повінь на відео в Австралії.Я б за безкоштовно не взяв би цих "утоплеників" з країни кенгуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повінь на відео в Австралії.Я б за безкоштовно не взяв би цих "утоплеників" з країни кенгуру.

А от хтось більш підприємливий замовить пару контейнерів і перевезе до нас якимось корабликом :)

На відео цікаво, що люди сміються, коли автомобілі забирає вода. У нас би сміялися хіба ті, що не мають автомобіля.

За сусідів австралійці виявляється теж радіють :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не купити втоплене авто

15.05.2006 14:39:16

”Знімаємо панель ”мерса”, а звідти випадають засушені маленькі рибки та водорості, — розповідає ”ГПУ” В’ячеслав Полторацький, 24 роки, майстер-електрик станції технічного обслуговування на вулиці Глибочицькій, що в Києві. — Усі майстри були просто шоковані. Згодом зрозуміли: машина тривалий час перебувала під водою”.

Власник мікроавтобуса ”мерседес” заїхав на СТО, де працює Полторацький, та побідкався на несправне електронне обладнання. Мовляв, то повороти самі вмикаються, то всі лампочки на панелі приладів миготять без причини, то взагалі струм пропадає і двигун неможливо тривалий час запустити. Майстри довго перевіряли всі деталі та шукали причину. Врешті-решт, вирішили зняти панель приладів і заглянути в мікроавтобус зсередини.

— Тепер цей ”мерс” — бомба сповільненої дії, — говорить В’ячеслав. — Ніколи не знаєш, коли і що в нього поламається та на якій швидкості це станеться. І тоді хай експерти ламають голову, чому в надійній іномарці раптом відмовили гальма чи ще там щось.

Майстри кажуть, що ще наприкінці 90-х років у нашій країні почали з’являтися іномарки, які затонули в Європі під час повеней. Легковики тонули там на стоянках, в автосалонах та гаражах. Уряди тих країн, які заливало повенями, відшкодували своїм громадянам збитки. Але підприємливі бюргери висушували авто в спеціальних жаровнях, чистили та продавали. За кілька місяців ці іномарки з’являлися в Україні.

Далі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Австраліїї теж руль з правої сторони - наскільки я памятаю :)

Та кермо для умыльців не проблема. Як я жив у Польщы, то там багато авто з правим кермом переробляли на ліве за 300 доларів. Головне панельку з лівим кермом придбати, а далі справа техніки. В Луцьку бачив кілька перероблених опелів. Там шильдик на решітці інший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і на заводські ліворукі ліплять собі пацани vauxhall - ібо модно.

(аналогічно на авео, якусь муйню з непонятним лево-драконом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...