Перейти до змісту

куплю дитяче "кенгуру"


nadin

Рекомендовані повідомлення

Куплю дитячий рюкзак "кенгуру" до 12 кг (1,5 - 2-х років), за помірну ціну.

можна б/у.

моб. тел. 0687072615

0934409109

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Я б вам порекомендувала замість кенгуру придбати слінг: май-слінг або фаст-слінг (що дуже нагадує кенгуру, але принципово відрізняється за способом підтримки дитинки). Можна еко-рюкзак, але він дорожчий, здається від 600 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую - сама ношу малого вже 9 міс в ергорюкзаку.

До речі, не всі вони від 600 грн - є зараз чимало наших або російських виробників - які не суттєво відрізняються від західних аналогів, а стартують від 200 грн.

Якщо є потреба, можу порадити кілька моделей - ми вже їх троха переміряли-перебрали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.slingokonsultant.ru/articles/devices/slingvskenga.php

http://community.livejournal.com/slingomamy/4922255.html

Для тих, хто думає, що купити - слінг чи кенгуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не навязую, просто сама наексперементувалась, поки вибрала ерго. а зараз ще май-слінг паралельно освоюю - в ньому вага ще краще розприділена, тільки довше завязувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не навязую, просто сама наексперементувалась, поки вибрала ерго. а зараз ще май-слінг паралельно освоюю - в ньому вага ще краще розприділена, тільки довше завязувати

Повністю згідна. Зараз вдома ношу малу в май-слінгу на бедрі (коли вередує - зуби), а на вулицю пошила фаст-слінг - аналог май-слінга, тільки простіше одягається - як рюкзачок, на фастексах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от на бедрі ніяк не призвичаюсь. Правда, в мене для "на бедрі" є хіпсіт - його просто швидше використовувати вдома інколи. А на Новий Рік почали заспинні посадки пробувати - дуже зручно, тільки я ще сама посадити не вмію, треба щоб хтось був поблизу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

слінг замовлено.

Безмежно вдячна olaok за цінні поради та ссилки.

тему можна закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...