Перейти до змісту

питання - військовий комісаріат і закордонний паспорт


Saniko

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь-ласка, як виирішити проблему з військ. коматом, якщо є можливість поїхати на деякий час за кордон.

Проблема полягає в тому, що з військ. комату потрібна довідка, в якій йде мова, що: "нібито я запрошуюсь за кордон на навчання, або для працевлаштування". Яким іншим способом можна було би отримати таку довідку?

Буду дуже вдячний за змістовну і компетентну відповідь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в аналогічній ситуації на роботі наваяли довідку, але не таку прямолінійну. Написали, що в процесі діяльності виникає потреба в навчанні, обміні досвідом, зокрема за кордоном . Наприклад в тій-то країні. Тобто ніхто не вказував, що мені кров з носу треба зараз туди їхати, але вказали що необхідність така може виникнути. Роботодавця це фактично ні до чого не зобов'язувало, і разом з тим влаштувало воєнкомат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідеш в турагенство. за символічну ціну тобі зроблять довідку, що ти збираєшся в тур туда-то такого-то числа на такий-то період і зобовязуєшся повернутись до певної дати. З цією довідкою ідеш в воєнкомат і вони виписують довідку, з якою можна іти в паспортний і робити закорд.паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідеш в турагенство. за символічну ціну тобі зроблять довідку, що ти збираєшся в тур туда-то такого-то числа на такий-то період і зобовязуєшся повернутись до певної дати. З цією довідкою ідеш в воєнкомат і вони виписують довідку, з якою можна іти в паспортний і робити закорд.паспорт.

за символічну ціну усе робиться в воєнкоматі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хтось може подетальніше розказати як взяти цю довідку, бо в армії я не служив (в яке агенство краще іти, до кого звертатися і тд.) Можна в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Рекомендую цікаву статтю на цю тему - погляд юриста, адже всі ці вимоги щодо довідки є незаконними.

Військкомат і конституційне право на свободу пересування: http://www.irs.in.ua/mv/2011/07/blog_96

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...