Перейти до змісту

Продам Nokia N97 mini


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Продам комунікатор Nokia N97 mini

1. Nokia N97 mini.

Характеристики - тут.

Огляд - тут.

Ціна - 160 у.о.

Клавіатура - кирилізована.

Такий, як на фото:

nokian97mi.jpg

post-263-0-02840600-1292922774_thumb.jpg post-263-0-24711400-1292922786_thumb.jpg

Стан - хороший, як для більше року використання. На дисплей і на задню кришку та об'єктив камери з першого дня було наклеєно якісні захисні плівки. Комплект - як з магазину.

Зв'язок - сюди, в ПМ, аська - 374298674. Тел. 0505237979.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 4 місяця потому...
  • 3 місяця потому...

докласти ще 300-400грн і новенька N8 вийде!

скидай ціну до реальної.

"Ціна на новий - біля 515 у.о." їх вже на прилавках і так нечасто побачиш, а то ціна на старі залишки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Ціни зменшено, на HTC поставлено чудово працюючу прошивку з Android від MIUI.

Продається! :)

До речі, читав, що на Нокію теж можна поставити нові модифіковані прошивки, в т.ч. від новіших апаратів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На НТС цена не реально высока. Прошить его самому можно за 15 минут. Тут ума много ненужно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На НТС цена не реально высока. Прошить его самому можно за 15 минут. Тут ума много ненужно

Якщо у Вас є намір придбати, і Ви хочете поторгуватися - будь-ласка! Покажіть мені інші цінові пропозиції на борді, де стан апарата та комплектація були б подібними - і я спробую запропонувати Вам іншу ціну.

Але якщо хочеться просто попи...іти - то це пряма дорога до readonly, по любому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еслиб нехотел приобрести. Не писал бы,я продал свой,теперь мне нада новый дивайс для работы. Торговаца небуду,поскольку вижу.что за то время что он продаёца,цена практически не изменилась. Так что получаеца-если это единственный экземпляр. Хочу пожелать Вам удачи в его продаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Додаю фотки HTC

1ngn.jpg

(сірі плямки з краю дисплея - це почала відклеюватися наклеєна мною плівка. При бажанні її можна зняти, промити, прочистити скотчем - і знову наклеїти)

2gzg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Зниження ціни.

Nokia N97 mini: 230 у.о.

HTC HD2: 260 у.о. за телефон з магазинним комплектом, або 300 у.о. - зі всіма додатковими аксесуарами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

N97 є ще в наявності ?? і є в настройках меню українській чи російський язик? чи тількі англійській?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Телефон буде в наявності ще 10 днів, до 21 вересня включно. Ціна не змінюється. Якщо апарат не продасться за цей час - то з продажу зніметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...