Перейти до змісту

закіньте пісні


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Silvery SPIDer попросив закінути йому пісні Владимира Высоцкого :D

прошу закінути на фтп... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу по-перше:

на рахунок Корела, то тоді не мав часу думати навіть, я написав там... тому соррі

по-друге:

мій сосед, оцей Сілвері Спайдер, каже шо пробував качати з ЛМа і не може качати того Висоцкого пише шо ошибка...

вот я і создав топеГ ... :lol:

чого зразу лєнтяй ? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может у кого есть песни Высоцкого с оркестром? В смысле - в нормальной аранжировке, близкой к советской попсе? У меня когда-то была пластинка такая...

Смотрел на ЛМ, вроде такого не нашёл.

??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня полная колекция пластинок Высоцкого, кажись даже какието колекционные пластинки есть:ok2:. Не я конечно же их собирал, хотя помню в детстве мне Высоцкий очень даже нравился.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня полная колекция пластинок Высоцкого, кажись даже какието колекционные пластинки есть:ok2:. Не я конечно же их собирал, хотя помню в детстве мне Высоцкий очень даже нравился.

Чим доросліше я стаю, тим мені Володимир Семенович подобається все більше і більше. Особливо його пісні на військову тематику. Це був дійсно геній своєї епохи - талановитий поет, виконавець та актор. Фільми з його участю можу дивитися нескінченно, особливо "Вертикаль" і "Место встречи изменить нельзя".

А платівки в мене теж є всі, батько колись при СРСР купляв :)

Не читав М. Влади "Владимир. Прерванный полет"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...