Перейти до змісту

Акваріум з рибками та інше (самовивіз)


keeper

Рекомендовані повідомлення

напевно за грн 900 увесь комплект:

6 рибок - уже виросли великі, та ще є червячок який вилазить на поверхню тільки в темряві

та з усім потрібним обладнанням (компресор повітря, фільтр, градусник та нагрівач води)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач за оффтоп... Просто з цікавості. А як перевірити наявність черв"ячка?0002.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер вкажи який аквас (літраж, виробник), яке встановлено обладнання, фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так,по-перше,напевно чи за 900?

по-друге,які рибкі,а то по приколу,може карасі якісь і вже виросли:)

червячок то прикол,а як провірити що він вилазить,з фонаріком сидіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь .. я викидав фото, а воно не прикріпилось.. літраж 54л, рибки назви не пам’ятаю .. кому цікаво то може пошукати в гуглі назви (а черв’ячок можна в камінчиках пошукатиі знайти, я то його при чищенні акви бачив .. і дуже рідко, якщо вимкнути світло і придивитись)

post-7680-0-71748300-1291981893_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так,по-перше,напевно чи за 900?

по-друге,які рибкі,а то по приколу,може карасі якісь і вже виросли:)

червячок то прикол,а як провірити що він вилазить,з фонаріком сидіти?

десь так))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер - опишіть акву. Її детальну характеристику...

Розміри акви\виробник\який фільтр\який обігрівач\компресор\яке світло\грунт\.

А то у вас получається продам машину з колесами за 900, а яка машина в якому стані невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер - опишіть акву. Її детальну характеристику...

Розміри акви\виробник\який фільтр\який обігрівач\компресор\яке світло\грунт\.

А то у вас получається продам машину з колесами за 900, а яка машина в якому стані невідомо.

коли купував то я не цікавився виробником скла, фільтра .. звідки камінці привезені .. чи пройшли екологічну норму .. мені просто захотілось акваріум .. от і піддібрали для мене .. . А зараз вже не потрібен .. по причині переїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер - опишіть акву. Її детальну характеристику...

Розміри акви\виробник\який фільтр\який обігрівач\компресор\яке світло\грунт\.

А то у вас получається продам машину з колесами за 900, а яка машина в якому стані невідомо.

коли купував то я не цікавився виробником скла, фільтра .. звідки камінці привезені .. чи пройшли екологічну норму .. мені просто захотілось акваріум .. от і піддібрали для мене .. . А зараз вже не потрібен .. по причині переїзду.

ти для цікавості піди в магазин і поцікався скільки він коштує

я шось так дивлюся - ціна ппц як завишена.

габарити в нього малі.54 літра - це мало.

акваріум з вигляду не з топових...

а те те шо на ньому під кришкою з врахуванням амортизації тоже треба було б переоцінити

а скалярії які на передньому плані - одні з найдешевших риб.такшо десь 700 грн його максимальна ціна.

це якшо не ходити в магазин і не виясняти скільки він в тебе часу і тд і тп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер - опишіть акву. Її детальну характеристику...

Розміри акви\виробник\який фільтр\який обігрівач\компресор\яке світло\грунт\.

А то у вас получається продам машину з колесами за 900, а яка машина в якому стані невідомо.

коли купував то я не цікавився виробником скла, фільтра .. звідки камінці привезені .. чи пройшли екологічну норму .. мені просто захотілось акваріум .. от і піддібрали для мене .. . А зараз вже не потрібен .. по причині переїзду.

ти для цікавості піди в магазин і поцікався скільки він коштує

я шось так дивлюся - ціна ппц як завишена.

габарити в нього малі.54 літра - це мало.

акваріум з вигляду не з топових...

а те те шо на ньому під кришкою з врахуванням амортизації тоже треба було б переоцінити

а скалярії які на передньому плані - одні з найдешевших риб.такшо десь 700 грн його максимальна ціна.

це якшо не ходити в магазин і не виясняти скільки він в тебе часу і тд і тп...

я знаю ціну на новий акваріум (600грн пустишка)а + камінці, каряга всі риби та обладнання.. і знаю що один Птерегоплихт буде коштувати біля 70 грн.

та й тогр ніхто ніколи не відміняв.. 850 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мені шось було не сильно треба і я хотів його продати,я би ставив меншу ціну зразу...

я сьогодня був в магазині і можу сказати, шо за 600 грн можна купити НОВИЙ акваріум із освітленням і супутнім обладнанням...

а та трава, шо там росте взагалі не в щьот да і камні тоже.рибка зараз може і коштує 70 грн.тільки кому нада старезна рибка яка може і здохнути.

фішка всього нового - в тому шо воно НОВЕ!!!

а ти хочеш збагрити своїх старих риб,компресори і нагрівачі яким невідомо скільки,і само собою по гарантії їх вже не вернеш

я думаю цей акваріум з САМОВИВОЗОМ ше довго буде в тебе стояти...

бо на заказ такий вот агрегат взагалі обійдеться в гривень 200...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фішка акваса в тому, шо він запущений, там сформована екосистема і все працює. то плюс.

яка в дупу гарантія на нагрівачі, компресори і т.п.?

Чоловіче, ти хоч троха петраєш в тому шо пишеш? Чи так, аби язиком ляпати? Я в свій аквас, за один грунт чуть не 100грн заплатив. Риба, навпаки може здехнути, якшо ти її тіко купив і хз в якому вона стані. А риба ,яка прожила в тому аквасі довгий час - не здехне, бо, як я вже казав - то є екосистема і вона працює.

Досить молоти єрунду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Птерегоплихт буде коштувати біля 70 грн.

ви спробуйте його продати в якийсь з магазинів за таку ціну :( візьмуть в кращому випадку за половину.

Цікавлять скалярії: висота тіла (без плавників), вік, бажано б було детальніші фото. Ну і ціна, звичайно.

Аналогічно цікавить коряга.

бо на заказ такий вот агрегат взагалі обійдеться в гривень 200...

оскільки скло гнуте, то ніякого "на заказ" бути не може, це економічно невигідно, кажу вам як людина, яка виготовляє акваріуми ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дааа ..)))) видно відразу хто зовсім немає тями у сфері акваріуму і рибок, а хто розбирається..)))) .. всім дякую .. )))

ціна 750, буде триматись до кінця. .. думаю за тиждень буде змога з доставкою (оскільки очікую машину з ремонту)

окремо нічого не продам .. тільки весь комплект .. кого цікавить, то приходьте на огляд.. дякую. мій тел:0637075555

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не нада тут строіти з себе умніка.

в мене акваріум був дома більше 10 років і я шось та знаю.

і не треба бути сильно в тому обізнаним, шоб логічно розмислити, шо в кожної живої тварини є термін життя..а у кожного нового товара - строк гарантійного обслуговування...

оскільки тут не повідомлялося ні того ні іншого,то не треба тут розказувати басні Крилова.

Сам пише - мені захотілося і мені підібрали..а потім включає умніка акваріумної справи.

і взагалі ізначальна моя мова була про то шо якшо хочеш позбавитись від чогось требе ставити адекатну ціну

а то пощітав шо вложив в нього сто років тому і тепер ті самі гроші хоче вернути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки я вклав і за скільки хочу продати - це моя справа ... і це цілком реальна ціна... . а коли підібрали - це не означає що я ламер і не цікавлюсь тим що собі придбав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...