Перейти до змісту

Power Lifting


Eduardo

Рекомендовані повідомлення

Добрий день хто займається Power LiftingОМ потрібна консультація!

Питання з якою вагою треба виступити шоб було достойно як для новачка на змаганнях ЖИМ ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ, СТАНОВА ТЯГА, ПРИСІДАННЯ. 

Який там мінімум ваги на підходах?

Моя вага 75

Мені пропонують прийняти участь в обласних змаганнях по ЖИМ ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ, СТАНОВА ТЯГА, ПРИСІДАННЯ

я ніколи не був і не бачив цього дійства.

Хочу вирішити для себе потягну чи ні не хочу опозоритися.

Проконсультуйте хто розуміється  нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто знає коли будуть змагання по  Power Lifting у Луцьку?

дуже хочу прийняти участь 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

www.powerlifting.org.ua барахолка.там найдешь.где ты тренируешься,кто тренер?если не секрет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

www.powerlifting.org.ua барахолка.там найдешь.где ты тренируешься,кто тренер?если не секрет

Займаюсь на 33 біля гуртожитків

тренер Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой Сергей?Посколку сам мсмк по жиму,знаю что профессионально одеть и наработать экипу могут только в интер-атлетике(на конякина) или в юниверсуме.ну разве что подпольный самородок какой-то,хотя у нас все больше самозванцы.наличие экипы ничего не значит,здесь нужен толковый тренер.на 33 знаю клуб афганцев и фитнес-клубик,есть еще что-то?к стати какой у тебя силовой показатель?(присед,жим,тяга) может и экипа пока не нужна,опять же если не секрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой Сергей?Посколку сам мсмк по жиму,знаю что профессионально одеть и наработать экипу могут только в интер-атлетике(на конякина) или в юниверсуме.ну разве что подпольный самородок какой-то,хотя у нас все больше самозванцы.наличие экипы ничего не значит,здесь нужен толковый тренер.на 33 знаю клуб афганцев и фитнес-клубик,есть еще что-то?к стати какой у тебя силовой показатель?(присед,жим,тяга) может и экипа пока не нужна,опять же если не секрет.

займаюсь тут фитнес-клубик

Все там нормально ти не переживай і умови нормальні і тренер класний.

Без екіпіровки

жим 95 - 100

присід 150 з досідом 185 без досіда

станова 165

але це ще не максимальний результат це підходи по 3 - 5 разів

я ще проходку не робив

ну як результати на екіпіровку тянуть???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разные федерации.разные нормативы.если на области будешь выступать,то это фпу.кмс-555 сумма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нормативи я знаю.

от проблема тріко взяти де не дорого

700 гривень для мене дорогувато за тріко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

700 гр -деньги,понятно.но для трико в нормальном состоянии ,как подарок.новый центурион 175$ .майка есть?+бинты+напульсники?тренер твой когда-то сделал кмс ,если не ошибаюсь.вообще лифт спорт не дешевый,успокаивает то,что бодибилдинг в 5 раз дороже.соревнования в луцке будут приблизительно-апрель,май.время на подготовку есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

700 гр -деньги,понятно.но для трико в нормальном состоянии ,как подарок.новый центурион 175$ .майка есть?+бинты+напульсники?тренер твой когда-то сделал кмс ,если не ошибаюсь.вообще лифт спорт не дешевый,успокаивает то,что бодибилдинг в 5 раз дороже.соревнования в луцке будут приблизительно-апрель,май.время на подготовку есть.

Майки + бінти + напульсники цього всього не маю користуюсь поки що тільки звичайними не професійними еластичними бінтами.

От як би десь на прокат взяти було б не погано.

А до змагань буду готуватись, ще є в березні у Рівному .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На прокат это ты загнул конечно,майку можно найти не дорого,но опять же в хорошем состоянии не дешевле 700 гр,а бинты и так не очень дорогие.Про Ровно знаю,но не вижу смысла выступать,если денег не платят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і не знав шо гроші платять.

А які в середньому призові винагороди і за які місця?

Ну але для мене є сенс виступити в Рівному спробувати що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тебе є сенс.соревновательный опыт необходим.зал это зал,а помост это совсем другое.турниры бывают коммерческие и статусные.у нас на области думаю гр 500 дадут за абсолютку в троеборье и жиме.(и то хлеб)призовые небольшие в лифте как правило.в прошлом году на кубке мера за 1 место было 1000$ 2-700,3-500 и 4-200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

powerinssside а там серед ваших спортсменів ні хто не продає б\в бінти на коліна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет.закажи новые - 30$ примерно.или на лифтерском сайте в барахолке дай объявление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Добрий день ліфтерам.

Таке питання мені пропонують б\в тріко чи варте воно своїх грошей 750 гр.

post-9101-0-55290800-1294824150_thumb.jp

post-9101-0-80282400-1294824158_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Положення Чемпіонат Волинської області.pdf22 травня 2011 року у місті Нововолинськ, відбудеться Відкритий Абсолютний Чемпіонат WPA Україна у Волинській області з жиму лежачи без екіпірування, та "Народного жиму".

Учасники будуть змагатись в абсолютному заліку в наступних вікових категоріях:

13-19 років, 20-29 років, 30-39 років, 40 років+. Переможці у категоріях будуть визначатись згідно коефіціенту Шварца та Мелоуна.

Учасники в "Народному жимі" будуть змагатись у двох вагових категоріях, та відповдно жати штангу вагою:

категорія до 75 кг - вага штанги 75 кг

категорія більше 75 кг - вага штанги 100 кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...