Перейти до змісту

Куплю тестер для кондинсаторів


hakerpio

Рекомендовані повідомлення

Спаяти я і сам могу :0002:

А стоїть він і справді не так багато, я вже дивився на нього, думав самому палати робить. Але оскільки можна взяти готові хороші плати, то думаю краще буде взять готові, ну і корпус докупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щойно долучив до замовлення харків'янам ще один комплект плат, розсипухі, процесорів і екранчик (або тов.Адмін, або хтось інший забере).

Дякую, заберу полюбе. Правда я можу потянути і комплект №5, щоб не гратися з корпусом і шнурами. Так що, якщо можна замов мені №5, а ні, то і цей піде. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, достав я свою заначку на новий рік приховану. Такщо візьміть і мене в складчину (якщо ще не пізно) на комплект №2 але якщо можна то ще й корпус і щупи, якщо не надто дорого буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на щупи поки що невідомі. Корпус - 165грн (думаю, я знайду собі заміну подешевше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. а шо за комплект №8?

Мабуть, це прилад + китаєць-ремонтник в комплекті :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корпуса можна замовити тут Недорого,але до деяких корпусів нижню кришку тра окремо замовляти. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На харківському форумі кажуть що і щупи вже є. То добавте мені і щупи одразу :) Гулять так гулять :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На харківському форумі кажуть що і щупи вже є. То добавте мені і щупи одразу :) Гулять так гулять :friday:

До готового приладу небагато залишилось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, але тоді геть неостанеться кайфа від збирання :)

Я взагалі думав все сам з нуля робити, але коли є не сильно переплачуючи взяти конструктор... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кельвіновські щупи по 80грн. Замовив 2 комплекта щупів. Чекаю, поки укомплектують і передзвонять відправляти гроші :)

Щодо кайфу. Я й сам міг би витравити плати, з дорожками 0,1мм - але без захисної маски, і по собівартості плати получаться дорожче білоруських :) Така ж ситуація з процом, розсипухою і АЦП - харків'яни купили пару сотень - вийшла суттєва знижка.

Для прикладу, у нас на Варшавці резистори 0805 були по 1грн чи 1.20 за десяток (вже й не пам'ятаю), на Імраді по 70коп/10шт, а я купив бухту (5000шт) за 37,50грн плюс доставка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І чим все закінчилось?

я собі спаяв ось це

http://radioded.ru/content/view/77/49/

..

тепер шукаю точні конденсатори для калібровки. 1нФ і 100нФ (може є у когось вони є з допуском в 1%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В четвер, 25-го, оплатив 3 комплекти. Сьогодні, 29-го, в 2 ранку, прийшов лист, що вислали :)) Чекаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В четвер, 25-го, оплатив 3 комплекти. Сьогодні, 29-го, в 2 ранку, прийшов лист, що вислали :)) Чекаю!

:smile-zachot: чекаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...