Перейти до змісту

пліз, поможіть


legioner056

Рекомендовані повідомлення

Люди, дуже треба, хто знає точки у Луцьку, де можна купити неформальну атрибутику, одяг і тд. в даному випадку - для металіста =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, дуже треба, хто знає точки у Луцьку, де можна купити неформальну атрибутику, одяг і тд. в даному випадку - для металіста =)))

Пару років назад купляв на старому ринку де всякі шмотки продають. Там продавали косухи. Але це був секонд хенд. Зараз не знаю.

Чи тобі перевернуті хрести, зірки тощо потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базаре-варшавке есть точки с аксесуарами-а лучше вообще махнутся в Киев и там выбирать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спс всем пиплам меня интерисует конкретно стилки, тренч, большой прибольшой череп на шею и кожаный браслетиг с небольшими шипами =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спс всем пиплам меня интерисует конкретно стилки, тренч, большой прибольшой череп на шею и кожаный браслетиг с небольшими шипами =)

Спроси в разделе музыки-если не забанят то ответят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

большой прибольшой череп на шею

глявное слємом нге увлекайся) бо бошку оторвет )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці є дві точки недалеко одна від одної - в тому ряду де вхід в приміщення ринку. Ще можна на оптовому ринку побутової хімії замовити в чоловіка - він продає всяку біжутерію і з задоволенням привозить на замовлення. А взагалі вибір в нас маленький - от були ми на морі - там того добра! Вагонами :smile3: і за різними напрямками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, дуже треба, хто знає точки у Луцьку, де можна купити неформальну атрибутику, одяг і тд. в даному випадку - для металіста =)))

є в мене друг, він власноруч творить шо завгодно: браслети шкіряні металеві, кольца, історичну зброю........він в замку відомий як рицар Сільвер.......В нього , особливо для металістів, вибір шалений. Зацікавило? можу до нього направити

x_fa5025e9.jpgx_8297e6c9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Люди, дуже треба, хто знає точки у Луцьку, де можна купити неформальну атрибутику, одяг і тд. в даному випадку - для металіста =)))

є в мене друг, він власноруч творить шо завгодно: браслети шкіряні металеві, кольца, історичну зброю........він в замку відомий як рицар Сільвер.......В нього , особливо для металістів, вибір шалений. Зацікавило? можу до нього направити

x_fa5025e9.jpgx_8297e6c9.jpg

Але він ГЕЙ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, дуже треба, хто знає точки у Луцьку, де можна купити неформальну атрибутику, одяг і тд. в даному випадку - для металіста =)))

є в мене друг, він власноруч творить шо завгодно: браслети шкіряні металеві, кольца, історичну зброю........він в замку відомий як рицар Сільвер.......В нього , особливо для металістів, вибір шалений. Зацікавило? можу до нього направити

x_fa5025e9.jpgx_8297e6c9.jpg

Але він ГЕЙ!

А хто Гей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, дуже треба, хто знає точки у Луцьку, де можна купити неформальну атрибутику, одяг і тд. в даному випадку - для металіста =)))

є в мене друг, він власноруч творить шо завгодно: браслети шкіряні металеві, кольца, історичну зброю........він в замку відомий як рицар Сільвер.......В нього , особливо для металістів, вибір шалений. Зацікавило? можу до нього направити

Але він ГЕЙ!

О_О та-ти-шо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это только мне кажется, что люди зареганные за последний месяц - два, отличаются каким то странным сходством в постах :naezd:

Как будто один человек...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это только мне кажется, что люди зареганные за последний месяц - два, отличаются каким то странным сходством в постах :naezd:

Как будто один человек...

гм, мені чомусь не здається, чи я шось пропустила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я взагалі шось нічо не понімаю..... хто гей, хто нармальний, взагалі повідомлення кудись на три веселі букви відійшли від теми..... і кстаті, erica, можна якось поподробніше, що це за "приміщення ринку"... може я чось не доганяю, але я не знаю шо це)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kykysa5, мене зацікавило))) можете, будь ласка, ціни на персні, пряжки, і кулони сказати в приват?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kykysa5, мене зацікавило))) можете, будь ласка, ціни на персні, пряжки, і кулони сказати в приват?

написала в приват, він не гей, Ванька просто з ним кращі друзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...