Перейти до змісту

Продам микрохильову піч


Dimkaki

Рекомендовані повідомлення

Короче, поставив розігріватись їжу в пристосованій для цього тарілці, не на максимльному режимі, почало шось тріскати, потім з правої сторони видуло гулю, вимкнув. Через кілька днів спробував на кілька секунд включити - тарілка крутиться, світло світиться, але шось мені стрьомно. Може хтось хоче погратись? Ціна питання від 70грн. або Ваші пропозиції

Стан видно на фото

post-9964-1286294449,07_thumb.jpg

post-9964-1286294475,76_thumb.jpg

post-9964-1286294488,89_thumb.jpg

post-9964-1286294499,13_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там згоріла сама головна річ, яка і видавала мікрохвилі, можеш включати небійся, але вона небуде гріти, там згорів МАГНІТРОН, щоб його замінити буде коштувати в районі 150-250грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є у мене мікрохвильова деу, прошу вибачення у топік стартера що всовуюсь, так там шось із платою. Подарована давно, стояла ніхто не користувався, прийшов час включити - не реагує на програми, настройки, включається тільки в одному режимі. Здавав в Луцьку в сервіс, кажуть треба міняти плату, і в них нема її. Може брешуть - хз.

Так от може хто із форумчан підскаже де полагодити можна, або хто хоче прикупити, то в приват пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти гоніш!!! за 115 це смішно! 110 ще можна!!!

Так він все-одно на мої листи в ПМ не відповідає, тому Michaylo зараз найбільш реальна кандидатура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти гоніш!!! за 115 це смішно! 110 ще можна!!!

Так він все-одно на мої листи в ПМ не відповідає, тому Michaylo зараз найбільш реальна кандидатура.

ПИШЕ В ЛС ПРОДАНО! ГОН!!! -1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти гоніш!!! за 115 це смішно! 110 ще можна!!!

Так він все-одно на мої листи в ПМ не відповідає, тому Michaylo зараз найбільш реальна кандидатура.

Дякую, що розібрався в ситуаціі.+1

Відсутність ІНТ - питання до прабабусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти гоніш!!! за 115 це смішно! 110 ще можна!!!

Так він все-одно на мої листи в ПМ не відповідає, тому Michaylo зараз найбільш реальна кандидатура.

Дякую, що розібрався в ситуаціі.+1

Відсутність ІНТ - питання до прабабусі.

Michaylo відсутність в інтернеті малось на увазі, відсутність присутності біля ПК, я тобі поясню якщо ти не знаєш що люди, крім того як сидіти біля монітора компьютера, ще мають можливість бути відсутні у справах, тоді якщо питання про "відсутність" інтеренету в твоєму розумінні стоїть так глобально, то тоді вже є зовсім інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, так зрозумів. що до мене питань немає... Тому закрийте тему, бо продано тому до кого я першому дозвонився, як бонус, є ще підставка на гріль (на ножках така, ставиться на тарелку, я,так поняв) вона у використанні не була, віддам за 10-15 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...