Перейти до змісту

Rising Force Online


p3h

Рекомендовані повідомлення

Як я вже казав інсталяха є, але нова проблема вийшов реліз до ней. Потрібно потратити 1.7 гб зовнішнього - якого в мене немає. Хто багатший за мене може допоможете?

http://files.rfonline.ru/RFOnline_Episode_Two_v1.0.5.exe

Можу вночі качнути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це новий кліент? на офф рускому сервері так?

шо знову нова вишла версія, як там Гіга 5 вже? =)

Ава качай :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказано - скачано! :)

Ітого: 1704,87 Мб за 4 год. 11 хв. 35 с.

ftp://lm:[email protected]/Games/RFOnlin..._Two_v1.0.5.exe

Користувачі під "кодом" 10.33.х.х можуть скачати цей файл з р2р! :)

P.S. Новий клієнт тільки появився але всерівно при старті гри робиться оновлення десь біля 16 Мб!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я играю в РФ с зимы....На аномии лаунчер 45++ лвл, Создатель одной из топовых гильдия Gop_Stop...Но забил на Аномию из-за политики РЛ и клана ЖЕСТЬ...Ща играю на Асу, пока что белка маг 30+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я играю в РФ с зимы....На аномии лаунчер 45++ лвл, Создатель одной из топовых гильдия Gop_Stop...Но забил на Аномию из-за политики РЛ и клана ЖЕСТЬ...Ща играю на Асу, пока что белка маг 30+

Та нормальний сервер!!! І шо там за політика, поділись, мож і я закину))) ЖЕСТЬ))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хммм....меня поймут те, кто 40+ лвл на Аномии. Простой пример, стою, качаюсь в вулкане в пати на Орках в пещере.Пришла патя корок 43+ и качаются в самой ЖОПЕ, где никому не мешают. И тут Фоб пишет "Коры в квадрате ** всей ЖЕСТИ туда! ПРИКАЗ!" бля это разве нормально? просто скоро на Аномии кор и белок выше 45+ НЕ БУДЕТ!!!Им негде будет качаться, т.к куда бы они не пришли - их убивает ЖЕСТЬ и не дает кач!!!ну нах такое! хоть я сам Акретом играю, но мне не прикалует через месяц воевать с нюбами, которые еще не знают про ситуацию в вулкане. 80% Хай лвл корок и белок ушли с сервака из-за ЖЕСТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гг )))

Тут діє принцип виживає сильніший.

Ворога нада щемить завжди і скрізь !!! Не акрети так Бєлки б потім те ж саме з ними робили.

Це ж ворог !!!

ЗІ а воще кожен в грі шукає свій кайф )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Реєструємось тут: http://rf.ag.ru/

Клієнт залив в ftp://[email protected]/Games/Rising%20Forces%20Online/ (1.2 Gb)

Ділимось враженнями... я в себе запустити не зміг - занадто стара машина, або кривий драйвер, або ще що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА http://rf.ag.ru/

играю уже пару месяцев

уже почти 30 левел

игра просто СУПЕР

ПС:а на каком ты сервере?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені наприклад дуже швидко набридло!

Грав белками на рф.онлайн.ру 36 лвл.

В один прекрасний момент влаштував серед гравців конкурс і переможцям подарував багатого інтовского шмота(37-40лвл) та купу грошей! А за перше місце самого перса (Пароль)! Усі залишились задоволені :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ньюбб в онлайнових іграх... тому питання:

1. Імперія Акрекція, робот-спеціаліст, 7 рівень. Настріляв з низькорівневих монстрів багато всякого мотлоху (називаються - трофей) - що з ними можна робити? Поки що просто продаю.

2. Є з десяток кусків "редкой руды" - ніхто не купляє, що з нею робити?

3. Є також переносна бурова установка - як нею користуватись?

4. Як можна "закаляти" і модифікувати предмети? Що з ними ще можна робити (на низьких рівнях) ?

5. Навик "Антигравитация" - треба спеціальний плащ - де взяти?

Прохання просвітити бо я відчуваю себе зовсім заплутаним :(

Далі будуть ще питання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, там дещо було. Але все ж далеко не все:

1. Як виготовляти дорогоцінні камені?

2. Навіщо різнокольорова "стружка"?

3. Чи можна "закаляти" предмети і як?

4. Як виготовляти боєприпаси? От скажем треба лазерну батарею. В мене є пристрій для створення набоїв - треба "8 Вииф". В мене є 9 "Цел Вииф", і ніякого толку.... сировина неправильна, чи я щось не так роблю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для виготовлення предметів потрібно: перлалиум, хаталиум, литалиум, осталиум. Де взяти?

Так, зрозумів, треба в "кладовщика" переробляти руду на ці елементи. Тоді потрібно таблицю для що на що і в якій кількості переробляється.

Кілька спроб створити найпростіший предмет з вказаних ресурсів нічого не дала, тільки зіпсував матеріал. Треба просто наполегливість у спробах чи ще й якись каталізатор? :)

Народ, я хотів би отримати якусь нормальну відповідь, на це і попереднє повідомлення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, я граю Акретом на сервері NOVUS, 13 рівень спеціаліст. Є бажаючі взяти мене в свій клан і наставити на правильний путь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я играю давненько) на Аномии играл, Акрет ланч 45+ лвл....Гимп жуткий))) Ща играю на Асу, белка-маг....45++ лвл, все пт макс))) Игрой доволен!!!Ник Xatab1ch обращайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...