Перейти до змісту

Робота в США, Канаді, Іспанії


Virgin75

Де реально зараз підзаробити грошенят ?  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чи є зараз реальна можливість для молодих людей віком до 35 років виїхати за кордон ( в США, Канаду, Іспанію)на заробітки ( як варіант сезонні)

і хто цим реально займається в Луцьку, можливо через Київ ( але точно без лохотрону )?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально заробити і в Європі і в Америці, в Європи рівень безробіття надто високий, тому краще в США (імхо, в Канаду там спокійніше)

а хто надає такі послуги то я х.з. work&travel

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

work&travel = реально для студентів стаціонару, а якщо таким не являєшся ?

ІМХО Канада - найкращий варіант зі всіх. Але Європа - найближче і то великий + !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cудячи по голосах в Європі дійсно великий рівень безробіття ...

Та й " наших " там понаїхало більше ніж потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cудячи по голосах в Європі дійсно великий рівень безробіття ...

Та й " наших " там понаїхало більше ніж потрібно :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомые работают и зарабатывают в Испании и Португалии. Но и в Украине можно зарабатывать неплохие деньги...

З.Ы. меня моя работа и зарплата устраивают, поэтому не рвусь туда так сильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много знакомых работает в Польше. Не жалуются, на работу дома устраиваться не спешат. В принципе зарабатывают неплохо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много знакомых работает в Польше. Не жалуются, на работу дома устраиваться не спешат. В принципе зарабатывают неплохо.

В поляка багато не заробиш = вони самі працюють в країнах Шенгена, а потім нанімають українців за копійки ( у крайньому випадку на ЗП,що в рази менша від їх заробітку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомые работают и зарабатывают в Испании и Португалии. Но и в Украине можно зарабатывать неплохие деньги...

З.Ы. меня моя работа и зарплата устраивают, поэтому не рвусь туда так сильно.

Згідний, що можна і в Україні. Але або із купою знайомих або зі стартовим капіталом.

Але краще і перше і друге разом.

Іспанія і Португалія - це звичайно тэма, але хіба в них не найгірша ситуація в економіці серед країн Євросоюзу після Греції? Та й мовний барєр трохи лякає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу чесно,повертатись на Батьківщину не дуже хочеться.Але маю родину,друзів-без них НІЯК! Нарахунок ЗП в Польщі-все залежить від того,який ти спеціаліст і скільки хочеш заробляти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов цікавий комент щодо заробітків у США :

...Тем кто интересуется, нелегалом скорее всего вы будете зарабатывать 1500 баксов, а то и меньше, ну может чуть больше, например бебиситинг в бостоне для нелегалки из украины оплачивается в сумме 1700 баксов за троих детей, за одного в марилэнде нелегально сейчас дают 300 баксов в неделю, вычтите отсюда расходы, в том числе около штуки на дорогу и посчитайте когда вам отобьются эти деньги.

В прошлом году ради интереса я нашёл работу во флориде в гостинице, работа на ногах не менее 9 часов, жить при гостинице, койко место 150 баксов в неделю, вобещм-то недорого, питание дополнительно.. зп 7,5 уе в час после 8 часов есть надбавка. я прикинул что будет если я буду работать 220 часов (6 дней в неделю), казалось бы не сложно- чуть более 8 часов в день (хотя поверьте несложно это только если смотреть отсюда, реально физически тяжёлая работа это сложно в таком ритме и в чужом климате) получится немногим более 1600 в месяц минус чуть больше 600 за жильё, ещё окло 300-400 питание, остаётся 600-700 баксов, отсюда надо вычесть ещё стоимость дороги, скажем я буду работать год, то есть грубо говоря по 100 баксов в месяц, а поверьте я умею искать дешёвые билеты... итого имеем 500 баксов в месяц, скажите неужели так сложно в украине найти работу за 3000-4000 гривен? по сути таже сумма только тут вы не нелегал, хоть и плахая но бесплатная медицина есть, там не приведи господь будет в стрять в мед расходы.

Куда вы ломитесь??? Представьте на секунду что вы не будете снимать жильё при гостинице, и не поедите с компанией друзей, во сколько вам влетит в плохом районе аппартмент? Что вы заработаете???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуй в Данію,на ферму.На старті ЗП-20000грн,але при умові,шо маєш хоч якусь аграрну освіту. Оформлення виїзду обійдеться в 18000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з Постановою (ЄС) № 265/2010 Європейського Парламенту та Ради від 2.03.2010 щодо змін до Конвенції про виконання Шенгенської угоди та постанови (ЄП) № 562/2006 щодо пересування осіб із візою для довгострокового перебування візи категорії D, видані країнами-учасницями Шенгенської угоди, починаючи з 5.04.2010 року дійсні і для території Шенгенських країн та дозволяють перебування протягом максимум 90 днів на півроку.

А це значить,шо маючи крайову Польську візу,можна працювати на всій території ЄС! А нас несвідомих,тупо розводять на бабло за "робочий шенген" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з Постановою (ЄС) № 265/2010 Європейського Парламенту та Ради від 2.03.2010 щодо змін до Конвенції про виконання Шенгенської угоди та постанови (ЄП) № 562/2006 щодо пересування осіб із візою для довгострокового перебування візи категорії D, видані країнами-учасницями Шенгенської угоди, починаючи з 5.04.2010 року дійсні і для території Шенгенських країн та дозволяють перебування протягом максимум 90 днів на півроку.

А це значить,шо маючи крайову Польську візу,можна працювати на всій території ЄС! А нас несвідомих,тупо розводять на бабло за "робочий шенген" ;)

Тобто роблячи звичайну польську візу можна заробляти мані по всій Європі?

Якщо б це було так то всі б з України ламанулися в Європу через Польшу ..... :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дату постанови бачив?І ти не думав,чого цю постанову ніде не видно?

Так, дата свіжа! Може тому нічого невідомо.

GOODMAN, ти хочеш сказати що із Польською візою категорії Д мене не загребуть поліцаї приміром ні в Іспанії, ні в Італії на протязі дії візи ? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок опитування: не "На Україні", не "На", а "В Україні", "В", розумієш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок опитування: не "На Україні", не "На", а "В Україні", "В", розумієш?

Так, Qaster, я це розумію ))) На жаль помилку побачив запізно, і вже редагувати не вдалося.

Хоча й оцінки були в школі нормальні, але граматика інколи шкутильгає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Qaster, я це розумію ))) На жаль помилку побачив запізно, і вже редагувати не вдалося.

Хоча й оцінки були в школі нормальні, але граматика інколи шкутильгає.

Тут мабуть більш принциповим є саме положення, а не правопис, бо 95% дійсно "в".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...