Перейти до змісту

Є у мене 4-ті червячки. Залить?


MrVes

Заливати?  

24 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Worms 4 - Mayhem

Жанр action/tactics

Издатель Бука

Издатель за рубежом Codemasters

Разработчик Team 17

Язык Русский

Дата выхода В продаже

Сайт игры www.wormsmayhem.com

Новые Worms стали ещё более заразительными и интересными!

Червяки получат возможность выяснять отношения на картах, выполненных в одной из тем, среди которых доисторическая, средневековая, арабская, индустриальная и дикий запад. Поля битв стали ещё больше! Глобальные эффекты разрушения и деформации ещё более зрелищны! А боезапас кольчатых пополнился новыми средствами уничтожения собратьев.

В однопользовательском режиме помимо поднадоевших заданий по уничтожению червяков появятся новые цели, например, поиск каких-либо предметов или вооружения. Все карты из одиночной игры будут доступны и в мультиплеере наряду с дополнительными 20 многопользовательскими картами.

Итак, червяки снова в деле, вместе с умопомрачительным геймплеем, сногсшибательным арсеналом и великолепным юмором в новой игре от Team 17 — Worms 4: Mayhem!

Особенности игры:

25 однопользовательских и 20 мультиплерных карт.

Полностью трёхмерный движок.

Возможность деформации объектов и поверхности.

Улучшенное поведение камеры и доработанные эффекты анимации.

Новые экземпляры оружия для уничтожения червяков.

Операционная система Windows 98SE/ME/XP/2000

Процессор Pentium III или Athlon с частотой 1 ГГц

Оперативная память 256 МБ

Видео DirectX-совместимая видеокарта с 32 МБ памяти

Свободное место на диске 2.36 ГБ

Звук DirectX-совместимая звуковая карта

CD-ROM 4-х скоростной CD-ROM

Дополнительное ПО DirectX 9.0c

Управление клавиатура, мышь

____________________

Заливка по результату голосування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закидай, думаю ніхто не буде проти! Хочеться побачити що вони там в 4-й чатині намутили! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:offtopic: Mr.Ves, одне нескромне запитання. А що ти робиш за компютером о четвертій ранку?

Здається знайшов вирішення проблеми з ключем. Зараз скачаю перевірю і викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда.... я вже давно грався...вже забув шо вони нові ;)

кста... в тебе вони на ДВД ? Бо якшо на двд то незнаю чи ви шось найдете... Я тоді шукав і нічо не найшов :offtopic:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В папку з грою залив лікувальний архів. Засіб застосування: розпакувати у папку з грою і замінити файли.

Гра прикольна, шкода тільки, що немає російської мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б кінули ссилку з ІНТЕРНЕТУ для тих хто в танку (тобто не має доступу до фтп фотакома) :-) а то крім демок нічого не знайшов.

Велике дякую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В папку з грою залив лікувальний архів. Засіб застосування: розпакувати у папку з грою і замінити файли.

От і я такий уже знайшов :)

:offtopic: Mr.Ves, одне нескромне запитання. А що ти робиш за компютером о четвертій ранку?

В менеж не анлім.

От я вночі і закачую і закидаю на ФТП.

З.І. Передивився законодавчу базу. ЗАконом не заборонено сидіти в 4 ночі/ранку на форумі Фотакома ;)

Ще б кінули ссилку з ІНТЕРНЕТУ для тих хто в танку (тобто не має доступу до фтп фотакома) :-) а то крім демок нічого не знайшов.

Велике дякую..

http://planetaua.infostore.org/info/206798...fer=714248&rs=2

Разом з кряком, а то вночі йоно не помітив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закидай, думаю ніхто не буде проти! Хочеться побачити що вони там в 4-й чатині намутили! :offtopic:

ТУТ тикай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...