Перейти до змісту

Потрібні на роботу ВИХОВАТЕЛІ-ВИКЛАДАЧІ В ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР


vladi

Рекомендовані повідомлення

Терміново шукаємо вихователів-викладачів, в дитячий центр!

робота з дітьми 2-7 років

Досвід роботи: це плюс, але не обовязково.

Освіта: педагогічна, дошкільне виховання. Можливо студент.

Вік працівника: від 18 років до 35 років

Стать: жіноча

Оплата: 1000-1500 грн, взалежності від зайнятості

Резюме: [email protected]

Телефон: 066 ноль 800 800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів би я до вас здавати свою дитину... Якраз таки для роботи з дітьми - досвід то головне, бо оті ваші студенти запросто можуть травмувати дитячу психіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

как там купил телефон за 500 грн с рабочей батареей :jeer: вместо ЕЕЕ РС?

Хорошего специалиста надо учить с НУЛЯ, и для себя !!!

а СОВКОВАЯ ЗАКАЛКА нам АБСОЛЮТно не надо!!!

для Вашего же блага и блага Ваших детей!!!

P.S.: смысл понятия "СОВКОВАЯ ЗАКАЛКА" всем понятен? надеюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

как там купил телефон за 500 грн с рабочей батареей :jeer: вместо ЕЕЕ РС?

Хорошего специалиста надо учить с НУЛЯ, и для себя !!!

а СОВКОВАЯ ЗАКАЛКА нам АБСОЛЮТно не надо!!!

для Вашего же блага и блага Ваших детей!!!

P.S.: смысл понятия "СОВКОВАЯ ЗАКАЛКА" всем понятен? надюсь

Не треба ля-ля, ви збираєтесь дітей вчити і виховувати чи готуєте місце для навчання і проходження практики студентами - практикантами? Щоб хтось навчався на наших дітях?

Погоджуюсь , і таке треба , але під наглядом досвідченого педагога, досвід і вміння якого формувався протягом не одного року. Вважаєте , що "совкові" вчителі користуються застарілими прийомами і методами? Можна підвищити їз кваліфікацію, але тоді не треба починати "з нуля" , в них є головне - досвід.

І ще. Не зрозуміло, вихователів-викладачів чОго? Іноземної мови, вокалу , хореографії ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

как там купил телефон за 500 грн с рабочей батареей :jeer: вместо ЕЕЕ РС?

Хорошего специалиста надо учить с НУЛЯ, и для себя !!!

а СОВКОВАЯ ЗАКАЛКА нам АБСОЛЮТно не надо!!!

для Вашего же блага и блага Ваших детей!!!

P.S.: смысл понятия "СОВКОВАЯ ЗАКАЛКА" всем понятен? надюсь

1

Не треба ля-ля, ви збираєтесь дітей вчити і виховувати чи готуєте місце для навчання і проходження практики студентами - практикантами? Щоб хтось навчався на наших дітях?

Погоджуюсь , і таке треба , але під наглядом досвідченого педагога, досвід і вміння якого формувався протягом не одного року.

2 Вважаєте , що "совкові" вчителі користуються застарілими прийомами і методами? Можна підвищити їз кваліфікацію, але тоді не треба починати "з нуля" , в них є головне - досвід.

І ще. Не зрозуміло, вихователів-викладачів чОго? Іноземної мови, вокалу , хореографії ?

1 Педагоги руководители, которые будут обучать этих людей, с опытом работы 8 и 9 лет .

С 2 и 3 дипломами национальных ВУЗов, уникальными в Волинск обл . Опытом работы заграницей несколько лет. И преподают на кафедрах в Национальных универах

И не буду перечеслять количество Уникальных курсов пройденых заграницей, (в т.ч. Россия).

... и никто в свободное плаванье этих людей не будет, без присмотра, отправлять.

ДЛЯ ТОГО ЧТО БЫ ОФИЦИАНТА НАУЧИТЬ РАБОТАТЬ В ДОРОГОМ РЕСТОРАННЕ, НА ВЫСШЕМ УРОВНЕ, НАДО 5 МЕСЯЦЕВ ...

очем еще речь .ГЛАВНОЕ УМЕНИЕ РАБОТАТЬ С ЛЮДЬМИ,(ДЕТЬМИ), А ЕСЛИ ЭТОГО НЕТ ТО И НЕ БУДЕТ), И НИ КАКОЙ ДИПЛОМ НЕ ПОМОЖЕТ

2 Да нигде в СТАРОЙ ЕВРОПЕ? ТАК НЕ УЧАТ ДЕТЕЙ, КАК У НАС!

сам видел, учился в UK...

опыт работы, старых преподов, в стране которой уже нет , (по понятным Причинам,Совок), нам не нужен

Легче научить нового человека, чем перевдалбывать в головы новую философию

3 Я думаю словом "дошкільна освіта" все сказано!

Кто с этим, знаком хоть немного, знает о чем речь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не розуміємо один одного , напевно, через те, що розмовлявляємо на різних мовах :(. Тоді напишіть зрозуміліше : проводимо набір студентів для навчання і подальшого працевлаштування.

Р.С. Озвучте, будь ласка, ті 3 унікальні національні ВУЗи Волинської області , що підготували спеціалістів з дошкільної освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу вам хоч на англійській пояснити, якщо російською складно для Вас

Працевлаштування паралельно з навчанням!!!

вузи:

ВДУ,

Національній педагогічний ім. Драгоманова( допишу, київ, малолі)

+ СПб Гос Мед Унив им. Академика И.П.Павлова ( місто сподіваюсь знаєте :0005: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу вам хоч на англійській пояснити, якщо російською складно для Вас

Працевлаштування паралельно з навчанням!!!

вузи:

ВДУ,

Національній педагогічний ім. Драгоманова( допишу, київ, малолі)

+ СПб Гос Мед Унив им. Академика И.П.Павлова ( місто сподіваюсь знаєте :0005: )

Ну, Київ і Санкт-Петербург далеко не Волинська область , а закордон , то тільки РФ ? Чи досвід роботи і в інших країнах ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как там купил телефон за 500 грн с рабочей батареей вместо ЕЕЕ РС?

Естественно :) Правда не за 500, а чутка дороже, но айФон того стоит :) А тебя єто волнует? Хочешь об єтом поговорить? :g05:

Что ж до образования, то дети - они как губка, впитівают все, что им подают. И вот что они смогут взять от студента? Пусть даже заним присматривают и его учат опітніе преподаватели. Єто получается, что ученик учит учеников. Что получим в итоге? Разжевать или и так поймешь?

С 2 и 3 дипломами национальных ВУЗов, уникальными в Волинск обл

О да. У нас на волыни много уникальных национальных вузов... Сам один такой заканчивал. Правда тогда он еще небыл "национальным" :dont:

Легче научить нового человека, чем перевдалбывать в головы новую философию

Согласен. НО вы это, сначала учите, а уж потом к детям пускайте.

А вы конкуренты или на работу собрались?

А мы тут интересуемся, шо ж это за новая мегазвездная школа открыватся собирается... Гляди и своего ребенка туды отправить надумаю.

Разведка боем таксказать. :mdr:

З.Ы.

ДЛЯ ТОГО ЧТО БЫ ОФИЦИАНТА НАУЧИТЬ РАБОТАТЬ В ДОРОГОМ РЕСТОРАННЕ, НА ВЫСШЕМ УРОВНЕ, НАДО 5 МЕСЯЦЕВ ...

Вы абсолютно правы, но НИКТО и никогда не пустит этого официанта работать с первых дней. Его именно будут учить. А вы своих "педагогов" собираетесь выпускать к детям...

Разницу уловил, ага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

так ведь это ж не спервых дней!

учит новых людей занимает время.

и как показала практика далеко не каждый сможет работать с детками.

:)

так ведь это ж не спервых дней!

учит новых людей занимает время.

и как показала практика далеко не каждый сможет работать с детками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

так ведь это ж не спервых дней!

учит новых людей занимает время.

и как показала практика далеко не каждый сможет работать с детками.

Ну то ви спочатку повчіться, а тоді,можливо, і ми до вас на роботу чи на навчання прийдемо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось тут висловлюється забагато скептиків...

і тих, хто не зіштовхувався а ні з дитячою, а ні з педагогічною, а ні з психологією загалом...

я знаю людей, які працюють вихователями та психологами в дитячому реабілітаційному садочку, і які туди прийшли працювати відразу після університетської підготовки (факультет психології ВНУ)... і справа в тому, що не кожна людина буде там працювати, так як там або працювати і викладатись або не працювати зовсім... ті дівчата роблять колосальну роботу, часом з дуже "тяжкими" дітками... вони обрали таку професію і живуть нею... і тут питання не в тому, є досвід чи його не має.... спершу їх стажували досвідчені психологи, потім вони почали працювати самі... і тільки тому, що захотіли допомагати таким діткам...

от і цей топік був створений саме для людей, які хочуть працювати з дітками, а якщо є бажання то і буде результат... про це свідчить думаю не тільки моя практика, а і практика людей які тут висловились...

і ті хто є батьками, думаю неоднократно зіштовхувались з дибільною поведінкою наших досвідчених вихователів в садочках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось тут висловлюється забагато скептиків...

і тих, хто не зіштовхувався а ні з дитячою, а ні з педагогічною, а ні з психологією загалом...

я знаю людей, які працюють вихователями та психологами в дитячому реабілітаційному садочку, і які туди прийшли працювати відразу після університетської підготовки (факультет психології ВНУ)... і справа в тому, що не кожна людина буде там працювати, так як там або працювати і викладатись або не працювати зовсім... ті дівчата роблять колосальну роботу, часом з дуже "тяжкими" дітками... вони обрали таку професію і живуть нею... і тут питання не в тому, є досвід чи його не має.... спершу їх стажували досвідчені психологи, потім вони почали працювати самі... і тільки тому, що захотіли допомагати таким діткам...

от і цей топік був створений саме для людей, які хочуть працювати з дітками, а якщо є бажання то і буде результат... про це свідчить думаю не тільки моя практика, а і практика людей які тут висловились...

і ті хто є батьками, думаю неоднократно зіштовхувались з дибільною поведінкою наших досвідчених вихователів в садочках!

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...