Перейти до змісту

Терміново куплю автомобільну радіостанцію СВ діапазону(27МГц)


Рекомендовані повідомлення

Терміново куплю автомобільну радіостанцію СВ діапазону. Колись такі використовували служби таксі у місті. Бажано марки President і малих розмірів, може буть б/в, але у відмінному стані.

З.І. За онву чи алана дам максимум 100грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Може хто підкаже, де можна у місті купить рацію "Президент", щоб можна було б на місці і перевірити :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто підкаже, де можна у місті купить рацію "Президент", щоб можна було б на місці і перевірити :blush:

Грабарчук Анатолій Олексійович - 050-721-67-18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він мені вже дві рації запоров, не раджу до нього звертатись.

Питання було де купити, а не де відремонтувати. З ремонтом я до нього не звертався, але антену колись купував.

В іншому випадку треба до таксистів (малоймовірно бо мабуть розпродали вже) чи далекобійників.

Але з такими цінами - 100 грн. за онву чи алана... У мене онва, повністю мене влаштовує і за сотку я б її не продав. Але це моє ІМНО.

Ще як варіант - через інтернет (але це Ви скоріше всього знаєте), правда чи буде різниця в ціні, та і тут на місці, можна "помацати". Я на днях хотів купити нову антену, замість старої, зломаної, то в інтернеті вона 440грн, а він мені таку пропонував за 380, але я вирішив відремонтувати стару - дешевше :) Ну і на скільки я знаю є ще одна людина по раціям, правда спеціалізується по кенвудам, але його кординат я незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...