Перейти до змісту

Украина осталась без дуэта Потапа и Насти Каменских


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Це як хтось казав: усі кричать, що Сердючка це га...о і ми такого не слухаємо, але на діскатєці(а особливо на весілях) під неї попригать так ніхто не проти. Якось те обще "пофіг" розтянлось аж на 26 постів.

Ті темки, що мені "пофіг" я навіть не відвідую, а якщо усе це активно коментується... Значся, товаріщі, не робіть себе кращими ніж ви є насправді!... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як хтось казав: усі кричать, що Сердючка це га...о і ми такого не слухаємо, але на діскатєці(а особливо на весілях) під неї попригать так ніхто не проти. Якось те обще "пофіг" розтянлось аж на 26 постів.

Ті темки, що мені "пофіг" я навіть не відвідую, а якщо усе це активно коментується... Значся, товаріщі, не робіть себе кращими ніж ви є насправді!... :)

я не хожу на дискотеки і т.д., не танцюю на весіллях (і буваю там дууууже рідко)

радіо чую тіки в маршрутці

телевізор взагалі бачу рази 2 на місяць

музику слухаю лише ту, яка є в мене на ноуті (а всяких там потапів точно нема)

як ви думаєте, чи дійсно мені пофіг, що розпався якийсь там черговий дует?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам не пофіг, ми раді, шо тепер по тєлєку без звука будем дивитись на одну Настю, і потап не мішатиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо розпадуться, то можу спорити що біля потапа в кліпах буде більше "насть каменських", як у неї самої :g05:

ЗІ а взагалі терпіти їх не можу :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...