Перейти до змісту

Тільки не смійтесь


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Де можна у нас придбати щось подібне? звісно не за 25000$ І взагалі хтось бачив щось подібне у нас? Я облазив декілька магазинів - 0% результату :( Щось бажано до 2000-3000 грн. Підкажіть будь ласка))))))

d942ead359c1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні де... шукала щось подібне. можливо в києві, але вартість бу теж поза бажаннями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна у нас придбати щось подібне? звісно не за 25000$ І взагалі хтось бачив щось подібне у нас? Я облазив декілька магазинів - 0% результату :( Щось бажано до 2000-3000 грн. Підкажіть будь ласка))))))

d942ead359c1.jpg

це більш похоже на ексклюзивний виріб, навряд ти за 2-3к гривень знайдеш таке крісло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна побалакати з металообробниками, якщо дуже хочеться. Техзавдання в студію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та розлабтесь.... кріселко намальоване в якійсь 3Д студії... реально, щоб воно витримало ~200кг (момент сідання), при даній конструкції (подібне до літери Z), потрібен лист металу товщиною 1-2см... прикиньте розміри і уявіть масу даного виробу... і то я б не гарантував міцність конструкції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені форма спинки дуже сподобалась, а ніжка будь яка може бути. Саме хвилеобразна форма самого сидіння чи лежака - ось головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай в магазинах ІКЕА. Точно такого не знайдеш, але подібні за формою там є. Сам колись сидів у схожому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...