Перейти до змісту

Цікава робота для програмістів (java, jsp, mysql) та web-дизайнерів (ajax, jquery, css)


romanlutsk1

Рекомендовані повідомлення

WebServiceCenter Group (www.WebServiceCenter.net, США, Німеччина, Україна) шукає мотивованих програмістів та веб дизайнерів для роботи над цікавими інтернет проектами. Перспектива довгострокового співробітництва та роботи на повну ставку.

Вимоги: доступ до Інтернету, знання англ. мови (розуміння документації), відповідальність та надійність.

Додаткові вимоги:

програміст: знання java (jsp, JavaBeans) та/або SQL (mysql)

web-дизайнер: ajax, jquery, css та/або творчий дизайн із PhotoShop/Gimp

Деталі:

http://www.webservicecenter.net/en/wsc/company/careers

Робота в будь-який час та будь-якому місці. Оплата за результат, не по-годинна (від 100-200 у.о. за завдання (3-4 дні), залежно від якості виконання).

Розробка на іновативній та простій платформі Uportal by WebSerivceCenter (http://www.webservicecenter.net/en/wsc/products/uportal), що поєднує легкість PHP та гнучкість Java.

Робота дає можливість працювати та набути досвіду із новітніми техногогіями/ інструментами (GIT, Netbeans, Eclipse, Knowledge management tools, etc)

Відбірковий процес складатиметься із web-анкети, інтерв'ю та індівідуального навчального/тестового завдання.

Зацікавлені особи пишіть на [email protected] (якщо можливо, додайте резюме та приклади роботи (source code, links, etc)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі знанням англійської мови все ок.

Є графічні роботи в портфоліо.

Стосовно цсс і тп...Вам що потрібен дизайнер-верстальщик?

Просто людина,яка в фотошопі малює шаблон вам підійде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі знанням англійської мови все ок.

Є графічні роботи в портфоліо.

Стосовно цсс і тп...Вам що потрібен дизайнер-верстальщик?

Просто людина,яка в фотошопі малює шаблон вам підійде?

Найкраще було б, коли дизайн в фотошопі міг би також в html або наші шаблони/portlets переводити.

Хоча, якщо дизайн професійний та функціональний, то перевести хтось інший також може.

З іншого боку, без знання html/javascript часом тяжко добру структуру розробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програміст: знання java (jsp, JavaBeans) та/або SQL (mysql)

"або" подобається. Тобто можна лише зі знанням mysql працювати без знань яви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне діло знати, а інше версткою займатися.

як хтмл код виглядає я знаю і функції його теж

але я не верстальщик.

якшо вас зацікавить просто дизайнер, то стукайте в аську, я вам вишлю портфоліо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могли б і додати кнопку видалити повідомлення....

а то випадково кляпнув не туда :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...