Перейти до змісту

Відеоплата за 350 грн.


Рекомендовані повідомлення

Поможіть вибрати відеокарту десь так на ціну 350грн. на 128Мб. або можливо 256 а якшо хтось може шось запропонувати на цей рахунок буду тільки радий почитати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поможіть вибрати відеокарту десь так на ціну 350грн. на 128Мб. або можливо 256 а якшо хтось може шось запропонувати на цей рахунок буду тільки радий почитати :)

Тобі яку надо ?AGP чи PCI-E ,і на яку машинку?

комп ще той самий ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поможіть вибрати відеокарту десь так на ціну 350грн. на 128Мб. або можливо 256 а якшо хтось може шось запропонувати на цей рахунок буду тільки радий почитати :)

Тобі яку надо ?AGP чи PCI-E ,і на яку машинку?

комп ще той самий ?

В мене зарас стоїть AGP це обовязково такуже треба чи можна PCI-E бо я не знаю яка різниця між ними і взагалі шоце означає :blink::sm128: а комп той самий ти вже бачив його характеристику ну на всякий...

post-825-1167226131.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна взяти GeForce 5500 або Radeon 9600 це AGP на 128 Мб

А яка їхня ціна кожної не знаєш??? Може вже до 400грн. бути :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свій Radeon 9600 PRO цим літом брав за 350 грн.

Ну і як вона тобі воркає нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поможіть вибрати відеокарту десь так на ціну 350грн. на 128Мб. або можливо 256 а якшо хтось може шось запропонувати на цей рахунок буду тільки радий почитати :bayan:

Якщо ще скоро не плануєш міняти систему ,то грошенят на відео стоїть потратити в раза два більше

і купить шось типу

1.ATI Radeon X1600Pro Sapphire, 256M, TV-out, DVI, AGP8x

2.ATI Radeon X1650Pro Club-3D 512M DDRII, TV-out, DVI, AGP8x RV530, 600/800, 128bit

3.ATI Radeon X1300Pro 256M, TV-out, DVI, AGP8x

4.ATI Radeon X1300XTSapphire 256M, TV-out, DVI, AGP8x

5.GeForce FX7300GT PointOfView 256M, 128bit, AGP 8x Fan, DDR2, 350/666MHz, TV-out, DVI

6.GeForce FX7600GS Asus N7600GS/HTD DDR 256Mb, DVI/TV-out RTL AGP

ціни 100-160 $,якщо сильно постаратися то найти можна.

найкращий варіант останній.

А якщо з денюшкой напряг то купи Radeon 9550 ,ціна 45-50 у.е. тільки не SE.,

ATI Radeon 9600XT Sapphire 256M DDR TV-out, DVI DDRII ціна приблизно 80 $

а GeForce 5500 полний отстой ,як і вся GeForceFX 5ХХХ серія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все-таки зупинився на виборі Radeon X1950Pro. Як на мене, то на даний момент це самий найкращий варіант за 230 баксів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все-таки зупинився на виборі Radeon X1950Pro. Як на мене, то на даний момент це самий найкращий варіант за 230 баксів...

Fiore писав

В мене зарас стоїть AGP .

Radeon X1950Pro, то карта на РСІ-Е, її просто нема куди на ту систему втулити.

PS.Оказується що Radeon X1950 Pro ,тоже випускали під AGP,но наврядли її можна купити,та на цій системі вона не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу брати

HIS AGP Radeon 9600 Pro 256Mb DDR 128bit DVI TV-out bulk(R&J-37) - 72$

шо скажете мені просто не треба шоб вона там була сильно мочьна мені і такої має хватити, ігрухи модні я не люблю шпіляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу брати

HIS AGP Radeon 9600 Pro 256Mb DDR 128bit DVI TV-out bulk(R&J-37) - 72$

шо скажете мені просто не треба шоб вона там була сильно мочьна мені і такої має хватити, ігрухи модні я не люблю шпіляти

Якщо вірити сайту HIS Radeon 9600 Pro 256 (400MHz), то карточка не тяне на Pro ,чатота памяті як в Radeon 9550 , а так раза в два шустріша за твою стару карточку.

І вообще з карточками старих поколінь виробники що хочуть то і творять,і ніхто їм не указ.

а прочитать про відео карточки HIS Radeon 9ххх , остання офіційна серія Radeon під AGP,можна

ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а прочитать про відео карточки HIS Radeon 9ххх , остання офіційна серія Radeon під AGP,можна ТУТ
Остання, да не зовсім, Є ще таке! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а прочитать про відео карточки HIS Radeon 9ххх , остання офіційна серія Radeon під AGP,можна ТУТ
Остання, да не зовсім, Є ще таке! :)

Я мав на увазі ,карточки які мають вроджену підтримку AGP, а з перехідними мостами ,по прозьбам трудящих,випускають і топові карти,но дороще за перідний міст треба платити приблизно 20$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі ,карточки які мають вроджену підтримку AGP, а з перехідними мостами ,по прозбам трудящих,випускають і топові карти,но дороще за перідний міст треба платити приблизно 20$

Ясно! Відразу не зрозумів! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...