Перейти до змісту

Підкажіть - яка сьоогодні якість від Візора


Рекомендовані повідомлення

Колега хоче підключитись. Яка реально швидкість. Порівняння з Піпел або Інтертелеком. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати з бездротовими операторами не можна. 

А от в сегменті дротових операторів Візор програє по якості практично всім.

Думка взята з власного досвіду і спостережень знайомих користувачів.

Веду до того, що за наявності можливості взяти ADSL ОГО! від Укртелекому, або ж Білайн потрібно вибирати саме їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Ну а на сьогоднішній день? порівняти вийнятково Візор і ОГО то, що краще??? (нажаль не можливо підключитись до інших провайдерів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одночначно підключатись до ОГО Укртелеком. Вам досвід користуватись Візором, і це скажем найгірше шо в мене було. Можуть зарізати канал, на ніч може тупо пропасти інет, в мене постійно пропадав.

Рекомендую ОГО! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще залежить від району де живеш і тарифного плану. в мене на грушевського за останній рік всьо було гуд. Тарифний план був за 80 грн, за яким мені давалося 20 гіг трафіку на иісяць по максимальній швидкості. Швидкість була нормальна (мегабіт 40), пропадало рідко. На рахунок безлімітних часто чув нарікання на швидкість. Я би замість ОГО вибирав Візор (його і покинути легше і езернет все-таки і дешевше).

П.С. не сприйміть як рекламу Візора, в жодному разі не сприймаю його як серйозного "провайдера", проте бувають винятки, що бачив на власні очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю тільки одне, може в когось інет від візора і паше, і коли ти приходиш і хочеш до них підключитись, то вони кажуть шо все супер, але після підключення і проплати, таке враження шо вони на Вас забивають болт, бо коли виникає проблема то вона вирішується приблизно місяць, і то якщо вирішиться, а в іншому випадку позвониться одна дєвушка і скаже вибачте ми Ваш тарифний план закриваємо його більше не буде, просимо Вас або перейти наіший або прийти і написати заяву на розірвання договору.

При тому всього шо перед тим я викинув на вітер 500 баксів шоб підключити с*****й інет від візора по оптиці.

А коли прийшов розповів в чому проблема, і так далі, то вони й скзалаи Ви нам не вигідні.

І де тут чесність і повага до клієнта? Реальну швидкість на той час 10 мегабіт я отримував перші 5 днів а потім 5 дали і радуйся, притому шо оплачено 10. Ось такі ось вони свині.

Район Львівська, Потебні, Даньшина.

Тому раджу добре замислитись і розпитати людей зі свого району як у них якість інету, чи варто до нього підключатись.

Нещодавно бачив Візов перебрався через міст в сторону Нової лінії.мені шкода тих людей які будуть ним користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить якість в центрі. Бачив на своєму під'їзді оголошення. Сумніваюсь, що заради мене одного підключатимуть весь будинок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...