Перейти до змісту

Куплю послуги дизайнера


HDEELutsk

Рекомендовані повідомлення

Шукаю дизайнера в Луцьку для розробки та підготовки до друку макетів наших флаєрів, плакатів, календарів, візиток і тд.

Готовність до спілкування через скайп або електронною поштою, досвід роботи або бажання працювати в дитячій "темі", вміння підготувати макет до друку за вимогами друкарні (растризації всілякі, формати, кольорові схеми, шрифти(особливо важлива наявність Futura) і тд), помірні ціни.

Всі заготовки, логотипи і тд в нас є в хорошій якості, оплату справно проводимо по факту виконання роботи, замовлення хоч і нерегулярні, але досить часті.

телефон не лишаю - він наразі неактивний, тому контакти і ціни краще в ПП.

дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу порекомендувати гарного дизайнера з Києва. Не впевнений чи працювала вона з додруковою підготовкою, але телефон можу кинути у приват. Якщо цікаво - звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожного дня шось готовлю до друку, крім підготовки пораджу друкарню, спосіб друку, папір, короч вже років 7-8 в цій галузі працюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barrakudda, дякую але з Києва не підійде - треба щоб був в Луцьку і щоб можна було в разі чогось з ним особисто побачитися\посидіти над макетом.

від теперішніх наших дизайнерів у Львові якраз тому і відмовляємося - вони занадто багато мають іншої роботи, щоб виділяти час на нас (особливо у випадку віддаленої роботи - коли я листом все детально описую) - тому треба постійно біля них бути, що не завжди зручно..

MOTOROLLLA, kot - дякую за відповіді, але з контексту повідомлень випадає основне - ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barrakudda, дякую але з Києва не підійде - треба щоб був в Луцьку і щоб можна було в разі чогось з ним особисто побачитися\посидіти над макетом.

від теперішніх наших дизайнерів у Львові якраз тому і відмовляємося - вони занадто багато мають іншої роботи, щоб виділяти час на нас (особливо у випадку віддаленої роботи - коли я листом все детально описую) - тому треба постійно біля них бути, що не завжди зручно..

MOTOROLLLA, kot - дякую за відповіді, але з контексту повідомлень випадає основне - ціна?

Не розумію питання. Ціна за що? Отримавши чітке завдання - можу сформувати ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kot

оце вже більше по суті, дякую. відпишу тут, щоб не повторюватися - дивіться нижче.

Не розумію питання. Ціна за що? Отримавши чітке завдання - можу сформувати ціну.

уточнюю ситуацію - макети в нас вже всі є (Adobe Illustrator\Photoshop, всі елементи макету теж є окремими файлами в хорошій якості, поля під обрізку і тд) - тобто часто-густо робота зводиться тільки до набору того чи іншого тексту на флаєр, плакат, візитку і маніпуляцію з фотографіями\картинками, виставляння шрифта футури, поправляння лінків і підготовки в друк (зберігання проекту відповідно до вимог друкарні). цікавить скільки би коштували всі ці маніпуляції відповідно для кожного з об'єктів.

ще чіткіше: маємо ось такий флаєр(в атачменті пдф-прев'юшка підготовлена попередніми дизайнерами), його треба підготувати до нового навчального року - змінити кольорову гамму, поміняти фотографію, переписати текст(ми придумаємо який), можливо добавити щось в тематиці 1-го вересня (листочки жовті, ручки-гумки-лінійки і тд).

особливо вимагається акуратність і старанність - бо там в проектах як я побачив багато чого пороблено кольоровими заливками на різних рівнях(layers), відповідно треба пильнувати, щоб вони не позміщувалися і не проявлялися білі полоски заднього фону, щоб телефони, заголовки, мейли були вирівняні по центру області і тд.

HelenDoron_Flayer_Orange_Print.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

змінити кольорову гамму, поміняти фотографію, переписати текст(ми придумаємо який), можливо добавити щось в тематиці 1-го вересня (листочки жовті, ручки-гумки-лінійки і тд). - це по суті новий флаєр, для дизайнера навіть простіше зробити новий. Мої ціни в вас є.

Тестових робіт не виконую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

У нас професійні дизайнери та недорого вартість робіт. Погляньте на роботи та ціни - Моя ссылка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...