Перейти до змісту

Разрешение в EXIF данних


gorik

Рекомендовані повідомлення

Оце передивлявся EXIF дані своїх фоток і надибав такий параметр - разрешение по х і по у стоїть 180 камера Canon S5IS. Я так розумію це "плотность" пікселів, тобто в мому випадку це 180 dpi.

Коли відкриваю EXIF дані з нікона д80 то там значення цих параметрів по 300, тобто 300 dpi.

НА шо впливає цей параметр? Я так розумію на якість зображення? І чи можливо десь в налаштуваннях зробити цей параметр вищим?

З.І. Дивився також з Nikon coolpix l16 там також 300... якась несправедливість....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце передивлявся EXIF дані своїх фоток і надибав такий параметр - разрешение по х і по у стоїть 180 камера Canon S5IS. Я так розумію це "плотность" пікселів, тобто в мому випадку це 180 dpi.

Коли відкриваю EXIF дані з нікона д80 то там значення цих параметрів по 300, тобто 300 dpi.

НА шо впливає цей параметр? Я так розумію на якість зображення? І чи можливо десь в налаштуваннях зробити цей параметр вищим?

З.І. Дивився також з Nikon coolpix l16 там також 300... якась несправедливість....

Все ок :)

Почитай

Canon Powershot S5 IS - Cannot change dpi from 180

S5, Only 180 dpi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це впливає на якість кінцевого зображення. Тобто зображення з більшим діпіай можна збільшувати до більших розмірів з меншими втратами якості.

Ще замітка з мого ЖЖ:

DPI имеет значение если надо напечатать изображение определенного размера. Скажем, если надо напечатать изображение 10х10 см. с разрешением в 300 DPI, то 10 см делим на 2,54 (1 дюйм = 2,54 см) получаем 3,9 х 3,9 дюймов фотография. Теперь надо 3,9 умножить на 300 DPI и получаем размер фотографии в пикселях 1050 х 1050.

http://vxk8m.livejournal.com/56110.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впливає на якість ДРУКОВАНОГО зображення. Тобто, це кількість точок на дюйм надрукованого зображення. Для високоякісного друку зазвичай використовуються зображення 300 dpi.

При перегляді на екрані "щільність" в dpi значення не має, оскільки там піксель -- він і є піксель, і головне -- розмір в пікселях (точках).

Кількість dpi можна змінити, наприклад, в Photoshop (меню Image - Image Size). Якщо змінити кількість dpi, але лишити розмір в точках незмінним, то, відповідно, зміниться розмір зображення в сантиметрах (чи дюймах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...