Перейти до змісту

Інтертелеком: Доступний Безліміт


Рекомендовані повідомлення

хто користується? яка в кого швидкість в яких місцях?

у мене

MTI3ODA4NDM4Ny0xNzIuODk1LTcyLjk1Mi0wLTE4MDMxNA==.gif

до речі, аплоад тут явно занижений. вчора скидав фотки-швидкість сягала 18-19 кб\секунду на контакт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти шо, бовдур? тут мова йде про безпровідний інтернет, зокрема про інтернет від інтертелекома. а своїм домашнім ОГО будеш перед друзями хвастатись-в мене білайн ще покруче вижимає за твій. ти свій ого до моєї дачі дотягнеш? явно шо ні, тому тусуй по інших темах в розділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти шо, бовдур? тут мова йде про безпровідний інтернет, зокрема про інтернет від інтертелекома. а своїм домашнім ОГО будеш перед друзями хвастатись-в мене білайн ще покруче вижимає за твій. ти свій ого до моєї дачі дотягнеш? явно шо ні, тому тусуй по інших темах в розділі.

Ти теж на нобелівського лауреата не тягнеш хоча б тому, що в тебе Інтертелеком. Це щось на зразок теми "Аверс провайдер?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

містер Вес, А шо не так? тема чітко сформована. яка в кого швидкість і в яких районах міста на даному тарифі даного оператора. цікавить швидкість в межі міста (дачні масиви, а також за містом (села біля Луцька та Світязь)). а відносно мого поста вище, то людина просто вирішила повийо.. до того ж повийо..лась абсолютно не в тему. ненавиджу, коли питаєш конкретне запитання а тобі починають писати шо-небудь аби тільки обісрати.

п.с. до речі, не зрозумів суть фрази "хоча б тому шо в тебе інтертелеком". я шось не уловив... абонентом інтертелекома з якихось пір стало бути соромно і принизливо чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а відносно мого поста вище, то людина просто вирішила повийо.. до того ж повийо..лась абсолютно не в тему. ненавиджу, коли питаєш конкретне запитання а тобі починають писати шо-небудь аби тільки обісрати.

Вірно, потрібно сернути на упередження.

Тема сама по собі УГ по ряду причин, про які навіть не хочу писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти шо, бовдур? тут мова йде про безпровідний інтернет, зокрема про інтернет від інтертелекома. а своїм домашнім ОГО будеш перед друзями хвастатись-в мене білайн ще покруче вижимає за твій. ти свій ого до моєї дачі дотягнеш? явно шо ні, тому тусуй по інших темах в розділі.

Вибач, правда написав не в той топік! з кожним таке може статися. Але не хами!!! І не корч з себе сильно "продвинутого" подумай краще перед тим як давити на клавіші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

містер Вес, А шо не так? тема чітко сформована. яка в кого швидкість і в яких районах міста на даному тарифі даного оператора. цікавить швидкість в межі міста (дачні масиви, а також за містом (села біля Луцька та Світязь)). а відносно мого поста вище, то людина просто вирішила повийо.. до того ж повийо..лась абсолютно не в тему. ненавиджу, коли питаєш конкретне запитання а тобі починають писати шо-небудь аби тільки обісрати.

п.с. до речі, не зрозумів суть фрази "хоча б тому шо в тебе інтертелеком". я шось не уловив... абонентом інтертелекома з якихось пір стало бути соромно і принизливо чи що?

Малиш- фільтруй свою мову! почитай всі повідомлення! Маєш щось особисте в мій ПМ! і не малюйся в топіку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене така проблема з Інтертелекомом, можливо хтось щось підкаже:

Користуюсь інтернетом в с.Липини, недалеко від Коста-брави. В одній частині будинку, що виходить на Відродження періодично залипає інтернет в EVDO, зникають пакети, або великі затримки в пакетах. Це може тривати кілька хвилин, а може і декілька годин. Сигнал при цьому -59 -65 дБ. Якщо працює все нормально, то пінг десь 100-120 мс, і швидкість 0,5-0,7 Мбіт/с. В CDMA 1x пінг і швидкість стабільні, але відповідно гірші.

Замір на вулиці зі сторони Відродження:

880498981.png

Інша сторона будинку в сторону Липин, інтернет не зникає. Сигнал слабкіший -65 -70 дБ, пінг 75 мс, швидкість 1,4 Мбіт/с.

Замір в будинку зі сторони Липин:

880454405.png

Звертався до оператора - проводились заміри в даному районі, результат - присутні шуми, природа яких невідома. Вони ніби і є причиною залипання інтернету. Що це може шуміти блін так?

P.S. PeopleNet працює нормально, такого не спостерігалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідно з проблемної сторони

Pinging intertelecom.ua [195.128.182.39] with 32 bytes of data:

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=1835ms TTL=62

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=1018ms TTL=62

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=1758ms TTL=62

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=2737ms TTL=62

з другої сторони

Pinging intertelecom.ua [195.128.182.39] with 32 bytes of data:

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=89ms TTL=61

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=119ms TTL=61

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=89ms TTL=61

Reply from 195.128.182.39: bytes=32 time=99ms TTL=61

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертався до оператора - проводились заміри в даному районі, результат - присутні шуми, природа яких невідома. Вони ніби і є причиною залипання інтернету. Що це може шуміти блін так?

Якщо це радіозавада, дорога в УЧН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Вибачте що не в тему.В мене взагалі пропало EVDO.Модем маргає красним як будто я заїхав в якесь забуте Богом село.Ще місяць назад було все нормально і швидкість була навіть кращою ніж у центрі міста.Струмівка район газової заправки.Зараз тільки 1x канає.Може модем наї...ся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В п'ятницю був на Інтері і почув як абонент скаржився, що він в інтернет вже місяць зайти не може. Це ж треба такий інет взяти ... хоча в самого телефонія Інтертелекома з травня не працює але ж додаткова угода млін :angry2:

З.І. З інетом тра до них іти - будуть перепрошивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Браття!!! А що можна підключитися до акції Доступний Безліміт і в Луцьку???!!! Підскажіть де можна перепрошити модем на цей тариф і Які ціни чи немає проблем яка швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...