Jump to content

Продам ноутбук

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Продам DELL Latitude D610 PM750(1.86)/2гб/40(5400)/DVD-CDRW/WiFi/WinXP Pro/14,1" розширення матриці 1400x1050/2.12 кг 2800 грн.

Шось ты погнал..................я на днях Асер двухядерку с 3\250 за 3000 взял - это земля-небо по сравнению с твоим......

Алеж тем не мене УДАЧИ в ПРОДАЖЕ :friday:

ти не рівняй білого DELLа, до невідомої зборки ACERа. для тих хто не користувався компами білої зборки, цього не зрозуміти.

Хотел бы я поглядеть на то, как объяснить селянину , что такое "белое" или "серое" :friday:

Особенно интересно заглянуть в момент этого объяснения селянину в его глаза , дабы увидеть

что он прозрел благодаря тебе да и ещё стал умным :rolleyes:

ОК............ :0003:

Далее - без комментов :friday:

Просто таким образом сделал "АП" твоему топику :friday:

ти не рівняй білого DELLа, до невідомої зборки ACERа. для тих хто не користувався компами білої зборки, цього не зрозуміти.

Хотел бы я поглядеть на то, как объяснить селянину , что такое "белое" или "серое" :friday:

Особенно интересно заглянуть в момент этого объяснения селянину в его глаза , дабы увидеть

за "АП" дякую

• 2 weeks later...

В мене вдома 4 машини - з них 2 ноути всі DELL і всі ірландці.Питань ніяких! :smile-zachot: Сорі, а різні ACER і близько не стоять! :ok:

P/S ... а для селянина?!- нехай купить SEGA!

Вставлю, як то кажуть, свої "5 копійок". Техніка уся здатна псуватися. Залежить від багатьох факторів і не завжди від зборки.

Працюю в канторі, де експлуатувалися виключно Dell. Саме експлуатувалися... Перейшли на НР. В парку ноутбуків були Dell 600, та 610 моделі, порядком 50 штук, також 620 та кілька 630.

Вартували вони дійсно дорого, при "так-собі" комплектації. Скажу відразу: батареї їх проблема! Дохли як "мухи". Міняли майже у всіх. + вони були всі виробництва Sony, а в світі саме ці батарейки наробили багато поганого Link_1, Link_2.

Стосовно ціни, то в ТЦ "Караван" на 1 поверсі я бачив D610 за ціною 2300 з "хвостиком".

Вставлю, як то кажуть, свої "5 копійок". Техніка уся здатна псуватися. Залежить від багатьох факторів і не завжди від зборки.

Працюю в канторі, де експлуатувалися виключно Dell. Саме експлуатувалися... Перейшли на НР. В парку ноутбуків були Dell 600, та 610 моделі, порядком 50 штук, також 620 та кілька 630.

Вартували вони дійсно дорого, при "так-собі" комплектації. Скажу відразу: батареї їх проблема! Дохли як "мухи". Міняли майже у всіх. + вони були всі виробництва Sony, а в світі саме ці батарейки наробили багато поганого Link_1, Link_2.

Стосовно ціни, то в ТЦ "Караван" на 1 поверсі я бачив D610 за ціною 2300 з "хвостиком".

Ну на рахунок батареї завтра гляну виробника ,відпишусь.А на рахунок "Каравана" то не 2300 а 3133грн.Хвостик виглядає солідно досить, всього 100$. тут доказ http://board.lutsk.ua/index.php/topic/58477/page__p__494192__fromsearch__1entry494192

На рахунок батареї TYPE C1295. Capacity 53WH. 11.1V ---4700mAh з індикатором ємності заряду батареї MADE IN JAPAN на жаль конкретний виробник не вказаний.

Скільки тримає батарея?

взагалі, залежить від режиму використання. приблизно годину.

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...