Перейти до змісту

Продам ноутбук


Sirgo

Рекомендовані повідомлення

Продам DELL Latitude D610 PM750(1.86)/2гб/40(5400)/DVD-CDRW/WiFi/WinXP Pro/14,1" розширення матриці 1400x1050/2.12 кг 2800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Продам DELL Latitude D610 PM750(1.86)/2гб/40(5400)/DVD-CDRW/WiFi/WinXP Pro/14,1" розширення матриці 1400x1050/2.12 кг 2800 грн.

Шось ты погнал..................я на днях Асер двухядерку с 3\250 за 3000 взял - это земля-небо по сравнению с твоим......

Алеж тем не мене УДАЧИ в ПРОДАЖЕ :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не рівняй білого DELLа, до невідомої зборки ACERа. для тих хто не користувався компами білої зборки, цього не зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не рівняй білого DELLа, до невідомої зборки ACERа. для тих хто не користувався компами білої зборки, цього не зрозуміти.

Хотел бы я поглядеть на то, как объяснить селянину , что такое "белое" или "серое" :friday:

Особенно интересно заглянуть в момент этого объяснения селянину в его глаза , дабы увидеть

что он прозрел благодаря тебе да и ещё стал умным :rolleyes:

ОК............ :0003:

Далее - без комментов :friday:

Просто таким образом сделал "АП" твоему топику :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не рівняй білого DELLа, до невідомої зборки ACERа. для тих хто не користувався компами білої зборки, цього не зрозуміти.

Хотел бы я поглядеть на то, как объяснить селянину , что такое "белое" или "серое" :friday:

Особенно интересно заглянуть в момент этого объяснения селянину в его глаза , дабы увидеть

что он прозрел благодаря тебе да и ещё стал умным :rolleyes:

ОК............ :0003:

Далее - без комментов :friday:

Просто таким образом сделал "АП" твоему топику :friday:

за "АП" дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ти не рівняй білого DELLа, до невідомої зборки ACERа. для тих хто не користувався компами білої зборки, цього не зрозуміти.

Хотел бы я поглядеть на то, как объяснить селянину , что такое "белое" или "серое" :friday:

Особенно интересно заглянуть в момент этого объяснения селянину в его глаза , дабы увидеть

что он прозрел благодаря тебе да и ещё стал умным :rolleyes:

ОК............ :0003:

Далее - без комментов :friday:

Просто таким образом сделал "АП" твоему топику :friday:

В мене вдома 4 машини - з них 2 ноути всі DELL і всі ірландці.Питань ніяких! :smile-zachot: Сорі, а різні ACER і близько не стоять! :ok:

P/S ... а для селянина?!- нехай купить SEGA!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам DELL Latitude D610 PM750(1.86)/2гб/40(5400)/DVD-CDRW/WiFi/WinXP Pro/14,1" розширення матриці 1400x1050/2.12 кг 2800 грн.

за 3000 грн. може бути з вінтом 120Гб hitachi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю, як то кажуть, свої "5 копійок". Техніка уся здатна псуватися. Залежить від багатьох факторів і не завжди від зборки.

Працюю в канторі, де експлуатувалися виключно Dell. Саме експлуатувалися... Перейшли на НР. В парку ноутбуків були Dell 600, та 610 моделі, порядком 50 штук, також 620 та кілька 630.

Вартували вони дійсно дорого, при "так-собі" комплектації. Скажу відразу: батареї їх проблема! Дохли як "мухи". Міняли майже у всіх. + вони були всі виробництва Sony, а в світі саме ці батарейки наробили багато поганого Link_1, Link_2.

Стосовно ціни, то в ТЦ "Караван" на 1 поверсі я бачив D610 за ціною 2300 з "хвостиком".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю, як то кажуть, свої "5 копійок". Техніка уся здатна псуватися. Залежить від багатьох факторів і не завжди від зборки.

Працюю в канторі, де експлуатувалися виключно Dell. Саме експлуатувалися... Перейшли на НР. В парку ноутбуків були Dell 600, та 610 моделі, порядком 50 штук, також 620 та кілька 630.

Вартували вони дійсно дорого, при "так-собі" комплектації. Скажу відразу: батареї їх проблема! Дохли як "мухи". Міняли майже у всіх. + вони були всі виробництва Sony, а в світі саме ці батарейки наробили багато поганого Link_1, Link_2.

Стосовно ціни, то в ТЦ "Караван" на 1 поверсі я бачив D610 за ціною 2300 з "хвостиком".

Ну на рахунок батареї завтра гляну виробника ,відпишусь.А на рахунок "Каравана" то не 2300 а 3133грн.Хвостик виглядає солідно досить, всього 100$. тут доказ http://board.lutsk.ua/index.php/topic/58477/page__p__494192__fromsearch__1entry494192

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок батареї TYPE C1295. Capacity 53WH. 11.1V ---4700mAh з індикатором ємності заряду батареї MADE IN JAPAN на жаль конкретний виробник не вказаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок батареї TYPE C1295. Capacity 53WH. 11.1V ---4700mAh з індикатором ємності заряду батареї MADE IN JAPAN на жаль конкретний виробник не вказаний.

Скільки тримає батарея?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок батареї TYPE C1295. Capacity 53WH. 11.1V ---4700mAh з індикатором ємності заряду батареї MADE IN JAPAN на жаль конкретний виробник не вказаний.

Скільки тримає батарея?

взагалі, залежить від режиму використання. приблизно годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінчестер 120 Гб окремо продаєш?Якщо так,то яка ціна?

якщо продам ноут, тоді можливо , але це не точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даю 200 $

дякую, за пропозицію. але я не позбуваюсь непотрібної залізяки, а продаю нормальну якісну річ.тому ціна залишається на попередньму рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок акума назва-DELL Y13358. виробник - Sanyo. унікальний код- 1761SaniyoDEELY13385. хім. склад- LION

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...