Перейти до змісту

Ремонт відеокарти


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, чи можна і якщо можна, то де, чи в кого в Луцьку зремонтувати відеокарту. Поломка - швидше за все перегрів, з*явилися артефакти. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sorry за оффтоп,але з мого боку було б безглуздо створювати аналогічну тему з такою ж проблемою...

Gigabyte ATI RADEON X1650.Після купівлі в Ентері успішно працювала десь пів року,але одного дня після активної рубанини в Герої 5 на протязі приблизно годин 3-4 комп просто вимкнувся в процесі гри.... Надалі комп"ютер відмовив вмикатися.Занесли сістємнік в Ентер-вийняли відюхуна ремонт,все остальне віддали.Після місяця "ремонту"вірнули відюху в тому ж стані мотивуючи це тим,шо поломка сталася з нашої вини.На карточці охолодження пасивне,нічого крім великого радіатора....Відео не моє-братове,він скандалу не устраював,просто купив нову,правда вже не у них,а цей поламок ,так як йому вже був не потрібен,забрав я.

То можна ще я до вас звернусь ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sorry за оффтоп,але з мого боку було б безглуздо створювати аналогічну тему з такою ж проблемою...

Gigabyte ATI RADEON X1650.Після купівлі в Ентері успішно працювала десь пів року,але одного дня після активної рубанини в Герої 5 на протязі приблизно годин 3-4 комп просто вимкнувся в процесі гри.... Надалі комп"ютер відмовив вмикатися.Занесли сістємнік в Ентер-вийняли відюхуна ремонт,все остальне віддали.Після місяця "ремонту"вірнули відюху в тому ж стані мотивуючи це тим,шо поломка сталася з нашої вини.На карточці охолодження пасивне,нічого крім великого радіатора....Відео не моє-братове,він скандалу не устраював,просто купив нову,правда вже не у них,а цей поламок ,так як йому вже був не потрібен,забрав я.

То можна ще я до вас звернусь ???

Тобто "Ентер" взяв на гарантію, а потім відмовив в ремонті (заміні) через те, що ви користувалися відеокартою? Якщо ви не гнали відеокарту, то є доцільність звернутися до пані Gal4on0k.

Вона як представник магазину в першу чергу зацікавлена аби в клієнтів магазину не було жодних нарікань і щоб в читачів не склалось якесь двояке враження. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 В Луцьку є два таких магазини  за сто метрів один від одного, тож цікаво який  Ентер грішний. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто "Ентер" взяв на гарантію, а потім відмовив в ремонті (заміні) через те, що ви користувалися відеокартою? Якщо ви не гнали відеокарту, то є доцільність звернутися до пані Gal4on0k.

Вона як представник магазину в першу чергу зацікавлена аби в клієнтів магазину не було жодних нарікань і щоб в читачів не склалось якесь двояке враження. :)

Соррі за косяк, але не до п. Gal4on0k, а до п. Glamyr4ik.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так !!!Те що карточка не гналася,не палилася,не кидалась об стінку,не плавала у воді і т.д. і т.п. даю 100%.Саме в той день як карточка згоріла я був в брата....цілий день то грались то в неті сиділи ,то грались в неті.Сounter strike , Heroes 5-це все !Ближче до 11 години вечора ,граючи ті ж таки Heroes 5 комп"ютер вимкнувся без всяких "Сохранения параметров,завершения работы....."просто перестав гудіти,а на моніку вибила табличка шо немає вхідного осигналу,після чого від перевівся в режим очікування.В нас очі по 5 копійок,ніколи нічого подібного не бачіли.При нажиманні кнопок типу ВКЛ,чи Reboot все залишалося без змін !Вимкнули з резеткичерез 2 хвилини нажали кнопку ВКЛ-єдине що тільки блимнула зелена лампочк на корпусі ,яка горить коли комп"ютер увімкнений.Настіпні рази при спробі вмикнути комп"ютер нажимаючи ту ж таки кнопк Power мигання не наблюдалось. Подумали мало що може бути,мож перегрівся.....вимкнули з резетки пішли фільм дивитись.Подивились,вернулись-те ж саме.На наступний день брат з сістємніком під рукою іде до них,.З його слів(мене з ним не було),він розказав в чому проьлема,потім його так само спробували вмикнути.Нічого не вийшло,зняли бокову кришку,вийняли відеокарту-спробували-кулери закрутились,пост пройшов,протяжне піііі-ура,виймають відеокарту,на ремонт.Сказали шо все буде ОК,брат попросив ше туда кулєра приробити,сказали "зробим"....Пройшло 2 тижні,брат туди пішов-сказали шо вона поїхала по ремону у Львів,ще не зробили.Ще 2 тижні почекав,знову пішов їх провідати,у відповідь отримав-"поломка виникла з вашої вини,ми знімаємо її з ремонту",віддали ту саму неробочу відеокарту.Не сказати шо відео супер-пупер,але на той момент коштувала вона гривень 400-500,і на дорозі вони не валяються...На карточці і правду з заводу ніякого колеру не було-просто масивний радіатор навіть трішки більший за саму карточку.Я навіть і на слабших відюшках,хоть маленький,проте пропеллер бачів,а тут...

"Ентер" той що напроти "DiaWest"у,біля Комп"ютерного Всесвіту ,в дворіку напроти,того шо дальше по Радянській тоді ще не було.

Особисто моя довіра до цього магазину впала,недавно хотів купляти вінт на 1,5 Tb,хоч в них пропозиція була сама вигідна,все ж таки до них не пішов і зробив покупку в іншому магазині.

А про представника даного магазину на цьому форумі дякую,на днях заїду до брата,візьму гарантію,тоді і звернусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Glamur4ik - то з іншого магазину "Ентер", того, якого ще не було. Так що претензії до неї будуть безпідставними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...