Перейти до змісту

6 червня, неділя, Луцьк - Берестечко


Atarax

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Буду перший.

Зі всіх тих, хто відписувався в цій темі і т.д. і т.п. приїхало троє. Dgura не зміг прийняти участі через об"єктивні причини.

Вирушили о 8:10 від Лесі. Темп виявився ну дуже матрасним...диванним я б сказав), до Радомишля їхали приблизно півтори години. З такою швидкістю ми б до Берестечка не доїхали. В тому ж Радомишлі розділились навпіл. Двоє поїхали на Берестечко, двоє матрасним темпом до Хрінників (доїхали?). Темп на Берестечко взяли досить хороший, допоки не почався "КК - юкрейніан стайл" (с) середня була в районі 25-27 км/год. Боремель і Липа зустріли нас першосортною "антицилюлітною програмою" у вигляді кам"яної дороги і розбитої грунтовки. Після закінчення бруківок/грунтовок знову впекли по асфальті і на здивування швидко опинились в Берестечку. Їхалось мені тяжко, аж самому дивно було. Причину я вже впринципі визначив, перевірю на наступному марафончику. В Берестечку затарились провізією і водичкою в першому магазині і рушили на "Козацькі Могили", де зустріли силу силенну всякого люду, від малого до старого. Був здивований, що аж стільки. По обивді сторони дороги припарковані "раком-боком" автомобілі та автобуси. Людей була така маса, що ближче до церкви не те, що проїхати - пройти з велосипедом було проблематично. "Припаркувались" на полі під деревом і по черзі пішли щось прикупити. Не зміг пройти мимо смачної розкладки з мясцем. Аналогічно сталось і з розкладкою випічки :rolleyes: . Поласувавши цим добром, полежавши трошки в тіні вирішили вирушати. Всього відпочивали не більше півтори години). Попутно глянули на процес заряджання гармати. Почули з 5 метрів як вона вистрілила. Потім ще пару хвилин слухали дзін в вухах))) (а гармата то була маленька, сантиметрів 50-60 завдовжки). В Берестечку знову поповнились водою і історія повторилась. Знову розбита грунтовка, знову бруківка. В Набережному спустились до води, поплавали/помочили ноги, висохли і поїхали. Чи то друге дихання відкрилось, чи то м"ясце з рогаликом подіяло, хз, але їхати стало значно легше. Гірки брались простіше, рівнину вкручував на 2:7 - 3:7 без особливих зусиль. В результаті в Луцьку ми опинились приблизно за 1 год 20 хв. о 16:50, як і планувалось. Максимальна швидкість сягнула 55 км/год. Середня по маршруту "Козацькі Могили" - Луцьк склала 21 км/год, за рахунок 10 км "КК - юкрейніан стайл" (с)

Відчуття чудові. Дякую всім за компанію.

п.с.: ви доїхали до Хрінників чи розвернулись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша в житті покатушка вдалася на славу. До Хрінників доїхали без проблем. Трішки покаталися по лісі і поїхали в магазин, закупившись сухпайком. Знову поїхали у ліс, де на зручному "столі" з пенька пообідали. У Набережному спустилися до води і також помочили ноги, після чого спокійно рушили назад.

До Луцька їхалося якось легше, рівномірніше. Середня швидкість склала 16,5 км/год.

В Хрінниках народ вже гуляє на повну, уявляю що буде робитися через місяць.

Всім дякую за компанію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а народу мало приїхало, тому що не було однозначності, треба відразу казати, я буду точно і їду туда то туда то, а то пів першого тільки починають домовлятись, коли в 6 30 підйом... непорядок...

Перша в житті покатушка вдалася на славу.

треба похвалити, перший раз в житті і до Хрінників відразу, :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимальна швидкість сягнула 55 км/год. Середня по маршруту "Козацькі Могили" - Луцьк склала 21 км/год, за рахунок 10 км "КК - юкрейніан стайл" (с)

21 км\год це за всю поїздку середня, через Диванний темп і ходіння з велами на швидкості 4 км год по Козацьких могилах)

ще додам що проїхали 140 км за всю поїздку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як ви себе почуваєте? Бо в мене одне місце болить :P. Більше в спортивних штанах на таку відстань не поїду. Ми наїздили 86 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як ви себе почуваєте? Бо в мене одне місце болить :P. Більше в спортивних штанах на таку відстань не поїду. Ми наїздили 86 км.

Я себе чудово почуваю. Зранку їдучи на роботу метрів 300 розім"явся і як ніби вчора не катався, впік до роботи на своїй крейсерській 2:7 - 3:6 - 3:7. Жопа звісно поболює, перший такий марафон на твердому сидінні, але це пусте).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді я останньою напишу свої ачученія від покатушки:

Після майже 2 років "некатання" було важкувати догнати трьох молодих лосиків:)

Тому я просто глибоко дихала і намагалась не звалитись від втоми та болі в ногах. І тут на допомогу мені прийшов інструктор UB5PG). Дякую, що навчив правильно крутити педалі та переключати передачі, тепер головне частіше катати.

А далі все було майже як описав MrSAGEM. Було приємніше від того, що ми їхали моїм матрасним темпом -1 рівня). Почала постачатись насолода від придорожніх краєвидів, та високошвидкісних спусків. Жаль, були біля такої гарної Хрінникової водойми і не похлюпались. Зате смачно пообідали кашкою з лободою та закусили апельсинами)

Назад дорога була на диво легкою: побачили великий чорнобильський гриб і над нами пролетів великий гудучий рій ос чи бджіл - не розгледіла.

А результати майже такі ж: радість від побаченого та пережитого, але краще в такі дальні покатушки їхати на подушці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...