Перейти до змісту

Виплата відшкодування СК


Desperados

Рекомендовані повідомлення

Проблема така:

У січні було ДТП, у винуватця,цивілка,"Європейський страховий альянс"(Київ)

Документи(рішення суду,довідка з ДАЇ, ...) були подані 25 лютого,12 березня було оцінено пошкодження,17 березня справу

передано до бугалтерії,сказали в них термін виплати по закону 1 місяць.

Далі я звязувався напряму з бугалтерією, там теж сказали протягом місяця виплатять.

Минулого тижня,самі подзвонили, сказали 28 квітня поставлено на виплату.

Вчора дзвонять,кажуть,що щось там не встигли, сьогодні 100%,максимум завтра(до кінця місяця)

Сьогодні знов дзвонили,сказали, сьогодні не вийде,завтра або на днях,завтра пятниця,я вже сумніваюся, що і завтра перекажуть гроші.

Починають відтягувати.

Питання, куди можна поскаржитись і як вплинути?

Чув,що треба писати заяву до МТСБУ,чи до виконавчої служби.

Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є рішення суду, то в такому випадку негайно звертайтеся до суду з заявою, що б виписали виконавчий лист і бігом до виконавчої служби. Заява до МТСБУ це один з заходів впливу. А виконавча служба заарештує і майно і рахунки в банку. Не зволікайте, бо обдурять. А з державним виконавцем будуть трохи по іншому говорити, але і стягувачу треба контролювати процес виконавчого провадження, а то державний виконавець теж людина.... і що б не було нюансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б рекомендував піти в страхову і предявити їм цю статтю:

“ З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про обов'язкове страхування цивільно-правової

відповідальності власників наземних

транспортних засобів ”

Стаття 37. Порядок виплати страхового відшкодування

37.1. Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом

одного місяця з дня отримання страховиком визначених у статті 35

цього Закону документів або в строки та в обсягах, визначених

рішенням суду.

37.2. За кожен день прострочення виплати страхового

відшкодування з вини страховика або МТСБУ особі, яка має право на

отримання такого відшкодування, сплачується пеня з розрахунку

подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діє у

період, за який нараховується пеня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є рішення суду, то в такому випадку негайно звертайтеся до суду з заявою, що б виписали виконавчий лист і бігом до виконавчої служби.

не будь такий гарячий, може в страховій ще кошти з головного офісу не перераховані, а заморочки з судом і виконавчою тільки ще більш затягнуть процес.

А виконавча служба заарештує і майно і рахунки в банку.

поки виконавча візьме до провадження пройде не мало часу і ніхто нічого не буде арештовувати, і ще виконавча бере відсотки з зтягненої суми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, все правильно, але якщо рішення суду винесено і вступило в законну силу, крім того, в ньому вже вказана сума пені, то в стадії виконавчого провадження пеня виплачуватись не буде. Якщо ж у рішенні суду не вказана пеня, то звертаєшся з новим позовом до суду про стягнення з СК пені згідно ст. 37 ЗУ "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Тільки такий варіант.

Але це все затягує час і зупиняє відкрите виконавче провадження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є рішення суду, то в такому випадку негайно звертайтеся до суду з заявою, що б виписали виконавчий лист і бігом до виконавчої служби.

не будь такий гарячий, може в страховій ще кошти з головного офісу не перераховані, а заморочки з судом і виконавчою тільки ще більш затягнуть процес.

А виконавча служба заарештує і майно і рахунки в банку.

поки виконавча візьме до провадження пройде не мало часу і ніхто нічого не буде арештовувати, і ще виконавча бере відсотки з зтягненої суми

Я просто розказую зі свого професійного досвіду, коли до мене клієнти зверталися саме по невиплаті страхового відшкодування. Виписати виконавчий лист в суді - це 1-2 дні. Крім того, виконавча служба надає боржнику 7 днів для добровільного виконання рішення суду і 3 дні виносиь постанову про відкриття виконавчого провадження. Інакше людину будуть годувати обіцянками-цяцянками ще довго. І звичайно, треба самому контролювати процес виконавчого провадження - не пускати усе на призволяще і сподіватись на держ. виконавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є рішення суду, то в такому випадку негайно звертайтеся до суду з заявою, що б виписали виконавчий лист і бігом до виконавчої служби.

не будь такий гарячий, може в страховій ще кошти з головного офісу не перераховані, а заморочки з судом і виконавчою тільки ще більш затягнуть процес.

А виконавча служба заарештує і майно і рахунки в банку.

поки виконавча візьме до провадження пройде не мало часу і ніхто нічого не буде арештовувати, і ще виконавча бере відсотки з зтягненої суми

Я просто розказую зі свого професійного досвіду, коли до мене клієнти зверталися саме по невиплаті страхового відшкодування. Виписати виконавчий лист в суді - це 1-2 дні. Крім того, виконавча служба надає боржнику 7 днів для добровільного виконання рішення суду і 3 дні виносиь постанову про відкриття виконавчого провадження. Інакше людину будуть годувати обіцянками-цяцянками ще довго. І звичайно, треба самому контролювати процес виконавчого провадження - не пускати усе на призволяще і сподіватись на держ. виконавця.

Дуже вдячний за відповіді.

Уточнення, рішення суду,не про зобовязання СК до виплати, а про ДТП,що воно дійсно було і винний не я.

Почекаю до середи-четверга,там буду діяти,все таки самі дзвонять,контора, розказували знайомі серйозна не один рік працюють,виплати завжди були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є рішення суду, то в такому випадку негайно звертайтеся до суду з заявою, що б виписали виконавчий лист і бігом до виконавчої служби.

не будь такий гарячий, може в страховій ще кошти з головного офісу не перераховані, а заморочки з судом і виконавчою тільки ще більш затягнуть процес.

А виконавча служба заарештує і майно і рахунки в банку.

поки виконавча візьме до провадження пройде не мало часу і ніхто нічого не буде арештовувати, і ще виконавча бере відсотки з зтягненої суми

Я просто розказую зі свого професійного досвіду, коли до мене клієнти зверталися саме по невиплаті страхового відшкодування. Виписати виконавчий лист в суді - це 1-2 дні. Крім того, виконавча служба надає боржнику 7 днів для добровільного виконання рішення суду і 3 дні виносиь постанову про відкриття виконавчого провадження. Інакше людину будуть годувати обіцянками-цяцянками ще довго. І звичайно, треба самому контролювати процес виконавчого провадження - не пускати усе на призволяще і сподіватись на держ. виконавця.

Дуже вдячний за відповіді.

Уточнення, рішення суду,не про зобовязання СК до виплати, а про ДТП,що воно дійсно було і винний не я.

Почекаю до середи-четверга,там буду діяти,все таки самі дзвонять,контора, розказували знайомі серйозна не один рік працюють,виплати завжди були...

Ще запитання,

Знайшов зразки скарг до МТСБУ та комісії з регулювання фін. послуг,

Ці скарги починаються зі слів "між мною та СК... було укладено договір...,

але договір укладено не зі мною,а з винним у ДТП, як правильно оформити?Я потерпілий...чи це робиться від імені винного у ДТП?

skarga_MTSBU.doc

Dergfinposlug_vidmova_vyplaty.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Desperados ти звертався у страхову з тим посиланням на закон що я тобі дав? якщо так то що вони відповіли? можеш писати в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Desperados ти звертався у страхову з тим посиланням на закон що я тобі дав? якщо так то що вони відповіли? можеш писати в приват

Також дуже цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Desperados ти звертався у страхову з тим посиланням на закон що я тобі дав? якщо так то що вони відповіли? можеш писати в приват

Також дуже цікаво!

не в приват, а сюди - бо всім цікаво та корисно це знати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Desperados ти звертався у страхову з тим посиланням на закон що я тобі дав? якщо так то що вони відповіли? можеш писати в приват

Також дуже цікаво!

не в приват, а сюди - бо всім цікаво та корисно це знати...

По ходу буду відписуватись, поки що на словах їм сказав,попросили не писати, почекати до кінця цього тижня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Desperados, у випадку невиплати СК тобі страхового відшкодування, необхідно буде звертатися до суду про стягнення такого страхового відшкодування до СК (яка буде відповідачем). Крім того, можна буде виставити моральні збитки до СК та пеню, а також до винуватця ДТП, який буде співвідповідачем (до нього тільки моральні збитки). При поданні позову до суду треба подати копії рішення суду по ДТП, копії полісу цивілки винуватця ДТП, розрахунок вартості нанесених тобі збитків (зокрема, матеріальних, це може бути вартість пошкоджень автомобіля, яка визначається експертом).

Але все одно треба дивитися твої документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...