Перейти до змісту

la2.theabyss


kursant

Рекомендовані повідомлення

на сервері abyss з рейтами х3 існує клан Silmarion, більша частина клану з міста героя Луцька, ласкаво просимо до нас, періодично відбуваються клан зустрічі де можна наслухатись про той лінейдж по саме неможу :rolleyes: можна придумати ще якісь цікаві розваги. реєструйтесь на клановому форумі http://silmarion.forum2x2.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а більша частина клану має інтернет від якого провайдера?

мене, з ДСЛ Датагрупа, сервер Абусса не пускає - Ваш ІР-адрес забанен(  (хоча давно непробував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більша частина клану користується провайдером datagroup, існує вагон програм по зміні айпі, міняєш айпі реєструешся і тоді все до лампочки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію я трохі логікі людей :)

Для чого зараз починать грать на старезному, кривенькому абусі, якщо є халявний офф.

Да абус краща з фрішок, але він вмерає потихеньку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію я трохі логікі людей :)

Для чого зараз починать грать на старезному, кривенькому абусі, якщо є халявний офф.

Да абус краща з фрішок, але він вмерає потихеньку.

Підтримую )

Мені якраз спам прийшов, що відкривають 12-й сервер "вот-вот-уже" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію я трохі логікі людей :)

Для чого зараз починать грать на старезному, кривенькому абусі, якщо є халявний офф.

Да абус краща з фрішок, але він вмерає потихеньку.

тема створена не для того щоб манити когось нового на кривенький абус який вже рік переходить на Гф. створена для людей яки вже там граються, я наприклад вдітий взутий 78+ тому і граюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Автор цієї теми вже не з нами, хлопець викинувся з 10 поверху свого будинку.

Я його досить не погано знав, були з ним в одному клані (він гамав за Дестроєра, я за Туранта), доречі в цьому винувата не в останню чергу сама ла2.

Познайомившись з дівчиною в ла2 він просто закохався в неї, вона ніби теж відповідала взаемністю, але до неї повернувся хлопець і вона Курсанту це сказала, вони спілкувалися по Скайпу, вона з СПБ.

Останні його слова були - ти знаеш, напевно мені тепер вистачить на це сили волі і духу....

Взувшись в домашні капці він виліз на дах своєї 9-ти етажки, посидів там трішки і набравшись духу розігнався та пригнув...

Ховали його в закритій труні.... самі розуміете що там одне місиво а не тіло...

Пропоную вшанувати нашого друга, кому не байдуже ставте ап.

Дякую що вислухали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если это правда, то парень слабак. И мне его не жаль =/ Суицидников никогда не жалел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если это правда, то парень слабак. И мне его не жаль =/ Суицидников никогда не жалел.

нескажи,

это всётаки поступок

и

ти знаеш, напевно мені тепер вистачить на це сили волі і духу....

понравилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если это правда, то парень слабак. И мне его не жаль =/ Суицидников никогда не жалел.

нескажи,

это всётаки поступок

покончить жизнь самоубийством, уйти от всех проблем, а не бороться и жить дальше - ЭТО ПОСТУПОК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покончить жизнь самоубийством, уйти от всех проблем, а не бороться и жить дальше - ЭТО ПОСТУПОК?

всё равно одним и тем же закончится :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто підозрюю чому він так різко та категорично відреагував на це.

Скоріше всього він був незайманий , ну у всякому випадку близкі друзі його так говорили.

Шкода звичайно що та дівчина така меркантильна виявилась, а він занадто серйозно поставився до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...