Перейти до змісту

Порадтьте спінінг


wwork

Рекомендовані повідомлення

Народ порадьте спінінгове вудлище до 700 грн. Планую ловити з берега, щука, судак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьми собі Shimano Catana 2,7 5-20, коштує десь біля 500 грн (може й дешевше), до того катушку 2000 з переднім фрікціоном Shimano, Ryobi або Spro ще 300-400 грн, шнур PowerPRO 145 грн і буде тобі щастя ІМХО

ЗІ був в неділю на варшавці, бачив як один чоловік теж вибирав спінінг, пробував різні варіанти, я порадив йому поставити ще катушку згаданого розміру і виявилось що жоден з тих бланків не був достатньо збалансованим, для порівняння запропонував взяти йому Shimano Catana (якою сам ловлю) та зробити той самий експеримент, баланс виявився нормальним (роби висновки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в "Клёво" или "Фортуну рыбалки" на Пивничному. Там спецы подскажут на твой бюджет. Да и в руках пощупаешь как лежит.

Кстати, если приоритет ловли - наши реки (Стырь, Иква, Черногузка и тд), то 2,7 м - это замного - дальность заброса не так важна, а заросли и деревья будут мешать. Если в основном большие ставки, которые не перебросишь - тогда бери 2,7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шимано дуб-дубом, хіба браків ганяти чи жаб, руобі шнур зїсть за дві рибалки хоча прошка жорстка і є шанс, зайди на будь який сайт найди banax mega 3.05 7-35 б/у ,судак я так зрозумів тільки тяжкий джиг, доречі де ловити зібрався, як ні то banax mega 2.44 5-25універсальна палка, я маю мегу 2,74 5-25 для воблерів самете + катуха daiwa td sol 3000 + PP та Asama але буду продавати (з бюджетом 700 грн не вийде нажаль) у звязку з приїздом st.croix legend ;)

а взагалі пиши як є питання, можливо і на змагання з нами зїздиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шимано дуб-дубом, хіба браків ганяти чи жаб, руобі шнур зїсть за дві рибалки хоча прошка жорстка і є шанс, зайди на будь який сайт найди banax mega 3.05 7-35 б/у ,судак я так зрозумів тільки тяжкий джиг, доречі де ловити зібрався, як ні то banax mega 2.44 5-25універсальна палка, я маю мегу 2,74 5-25 для воблерів самете + катуха daiwa td sol 3000 + PP та Asama але буду продавати (з бюджетом 700 грн не вийде нажаль) у звязку з приїздом st.croix legend ;)

а взагалі пиши як є питання, можливо і на змагання з нами зїздиш

Рибалити буду в основному на Стирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав в неті про спінінги "Banax", гарні відгуки. А де в Луцьку можна подивитись на ці спінінги? І чи має значення, чия зборка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 crowhunter banax-ом можна корів в селі пасти, треба було запропонувати G.LOOMIS або TENRYU

не думаю щоб кльов риби залежав від дороговизни снастей якими ловиш, рибі пофіг на яку вудочку її зловили, головне вміння та навики імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 crowhunter banax-ом можна корів в селі пасти, треба було запропонувати G.LOOMIS або TENRYU

не думаю щоб кльов риби залежав від дороговизни снастей якими ловиш, рибі пофіг на яку вудочку її зловили, головне вміння та навики імхо

Ну нескажи, в мене з вени снасті були випадки, що рибка пішла. І немала рибка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 crowhunter banax-ом можна корів в селі пасти, треба було запропонувати G.LOOMIS або TENRYU

не думаю щоб кльов риби залежав від дороговизни снастей якими ловиш, рибі пофіг на яку вудочку її зловили, головне вміння та навики імхо

так шо ж ти не запропонував зразу катуху "нєва" та спінінг "лєнінградскій" з лєскою 0,8 , в самий раз комплект, по палках шимано ображатись не варто, однозначно це найгірше співвідношення ціна-якість, в мене лежить нова катана вдома, єдиний достойний вибір це lesath здається так пишеться, але шимано актуальні були років пять назад, сьогодні американці і всі інші японці обїхали шимано на ослах, шимано хай катухи робить краще, а про вміння і навикі згідний 100%, зайди на сайт rybalka.lutsk.ua для прикладу в розділ "хрінники" і подивись останню сторінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...