Перейти до змісту

В кого є точка доступу з антеною що знімається.


Рекомендовані повідомлення

Для початку всіх з НР та РХ.

Народ у мене проблема. Підключений до Інтернету - ОГО. В мене стоїть інтернет центр Zyxel P660HTW2 EE. Я підключений напряму до зюксела, а інші три людини беруть у мене інет через вайфай. Але виникла проблема хочу підключити ще одну людину, але він не бачить моєї мережі. Я на третьому поверсі, а він на девятому. Впринципі звязок зі всіма кампами не дуже, але цю проблему ми вирішили зробвши саморобні антени на прийом. А от що б "достати" до 9 поверху треба антену на роздачу. ЇЇ ми зробили, але ось проблема, на прийом протестувати вдалося, там антена знімається, а ось на мому зюкселі вона впаяна, отже протестувати цю антену на роздачу нам не вдається. Мож в когось є точка доступа або маршрутизатор, який би можна було підключити і спробувати можливість цієї саморобної анетни? За пивом питання не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можу дати ненадовго тестанути в мене такий Wireless маршрутизатор TP-Link TL-WR340GD (54Mbps Wireless Router) брав в києві за 257грн)

якщо захочеш пиши в аську)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виявляється по закону цього робити неможна. тому ця ситуація відпадає. Тему можна закривати.

А для ендрю дуже велике дякую. але я тут начитався, що можуть приїхати і зняти обладнання. Так що дякую.

Доречі а як тобі Тп -лінк у користуванні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нема за шо)

ну роутер норм, правда я його недавно тільки купив, а так сигнал кращий ніж Д-лінка 300 і дешевший на 10 баксів за нього)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня то все! Ти пробуй спочатку спробуй, але ніяких підсилювачів крім антен не використовуй.

Можу порадити: Найкраща антена в зоні прямої видимості до 150м. це оголений кінець кабелю на 50 Ом (32мм), неприміно, сигнал слабкий, але непримітний. Замаскувать теке не проблема і всім добре, (власний досвід підказує).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант з хабра, чи такий при нормальній "прямоті" рук, зробити таку антенку зовсім не складно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є вже саморобна антена яка на відстані майже прямої видимості 80 метрів, приймає сигнал зі швидкість 54 мегабіта, але от як вона роздає, ось в чому питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфо мало по темі, але може бути корисним для всіх.

Роз"єм для кабелю такий як фай-фай точки я знайшов лише на Варшавці, в клітці навпроти десь як м-н Карат по 10,50/шт. (там два чоловіка торгують) - це може стати тобі в прогоді!

Далі можеш в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене антена є, і є спєц який кліпає скліпа вже три на прийом і одну на роздачу, і собівартість їх не бульше 27 грн. але от тепер треба зробити ось що.

Мабуть треба точка доспу з репітером, що з мого зюкселя прийняла сигнал і за допомогою цієї антени перекинула його на бульшу відстано. Питання в тому яке це обладнання треба. Бо те що ендрю пропонував не підходить, воно немає режиму репітера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє в кого є нова чи б\у TP-Link TL-WA500G. Поідеї вона має підходити. Просто я в неті міг би замовити, але тоді хто зна чи вона 100 працюватиме

AP 2100 - задорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом ПТК дав мені протестити D-Link DWL-G700AP, все спрацювало, але треба ще спробувати 501 тп-лінк, адже у нього підсилення антени більше, і я надіюся може без саморобної антени вдастся обійтися, тоді я виграю в площі покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...