Перейти до змісту

Samsung SCX 4300 треба порада!!!


Рекомендовані повідомлення

Хочу купити такий МФУ, але на форумах прочитав що він не заправляється, треба купляти новий катридж. У кого є такий підкажіть чи це правда! Дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня...тільки картридж чіпований, крім заправки ше скидувати тре (обнуляти, перепрошивати програматором) а це вже додаткова послуга...У мене такого нема МФП але з SCX-4200 вони чіповані я знаю :).....

Кхм.)))

ще таке http://startcopy.ru/repair/sams4300_sc.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня...тільки картридж чіпований, крім заправки ше скидувати тре (обнуляти, перепрошивати програматором) а це вже додаткова послуга...У мене такого нема МФП але з SCX-4200 вони чіповані я знаю :).....

Наскільки я знаю заправка коштує гривень 70. А не підскажете скільки коштуватиме "додаткова послуга"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МФП таки цікавий судячи зі статті..дійсно не прошивається чіп. розглянь альтернативи..або на свій страх і ризик як написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МФП таки цікавий судячи зі статті..дійсно не прошивається чіп. розглянь альтернативи..або на свій страх і ризик як написано

В тому то і справа що альтернативи немає (((((((((((( Може щось порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туди просто засипається тонер

чіп ніхто зазвичай не чіпає

буде казати що фарба закінчилася, але друкувати буде без проблем

перевірено

а якщо вже так боїшся, то візьми 4220, він без чіпа

доречі, стукай в асю, привезем тобі мфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туди просто засипається тонер

чіп ніхто зазвичай не чіпає

буде казати що фарба закінчилася, але друкувати буде без проблем

перевірено

Ви впевнені на рахунок цієї моделі? А то вона відрізняється від інших? Просто це досить великі гроші (500 грн за катридж)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 дня тому носив особисто на заправку. і неповірите )))), ДРУКУЄ

Зайдіть-но в асю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу подати як МФУ, так і потым заправляти до нього картриджі) 60грн з обнуленням чіпа. І ціна нормальна і техніка хороша.

З.І. Про чіп - п*дьож. ) прошивати тре. Інакше, після 5-6 заправок тупо стає дубом і каже шо в нього відсутній тонер. Перевірено на декількох школах, де стоять такі МФУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Про чіп - п*дьож. ) прошивати тре. Інакше, після 5-6 заправок тупо стає дубом і каже шо в нього відсутній тонер. Перевірено на декількох школах, де стоять такі МФУ.

Фух, облегчало :0152:

зазирніть в асю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...