Перейти до змісту

сенсорна панель із звичайного монітора


fred

Рекомендовані повідомлення

но вот вчора наткнувся на таку вот цікаву темку)) сенсорна панель зі звичайного монітора

може хто ріскне попробувати ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то буде працювати, але економічно не вигідно, так як дорого це все обійдеться))

+ сам сенсорний тачскрін додатково підключається через юсб до компютера, і мабуть до нього потрібно ставити софт і драйвери)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз таки навпаки. Економічно це більш вигідно, ніж купити готовий монітор з тачскріном, до якого всерівно треба буде ставити драйвери, як не крути. Та це, зрештою, не проблема, якщо вони є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут грає роль цільове призначення пристрою, ясна річ що в піцерії,суши бари і тд. самопалів ставити ніхто не буде, а от для ентузіастів є можливість побавитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот для прикладу на eBay продається така штука 15 inch USB Panel Kit Set за 56 америкосів (у.е.) + доставка 30 і того виходить 86 баксів, закруглимо до 90 (тіпа на роботу і затрачений час), я думаю за 90 баксів не реально купить сенсорний екран)))

як видно то в комплект входить всьо шо треба, навіть вижно якісь диск) напевно дрова і прога спеціальна)) такшо ентузіасти впірьод)) робимо і відписуємось

v4DVOy6L12.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б ризикнуф.. тіко вот тачскрін куплять абидна :).. а пАдопитний 17" живе на роботі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да))) але там всьо готове) не треба нічо паяти, рпосто розібрать монік і вставити, поставити дрова і прогу і має всьо робити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
но вот вчора наткнувся на таку вот цікаву темку)) сенсорна панель зі звичайного монітора

може хто ріскне попробувати ^_^

довольно таки кульно, думаю стоит повторить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но вот вчора наткнувся на таку вот цікаву темку)) сенсорна панель зі звичайного монітора

може хто ріскне попробувати ^_^

довольно таки кульно, думаю стоит повторить...

мав дома таку штуку десь біля року. Недавно віддав на роботу.

Тільки у мене промисловий варіант, з антивандальним склом який був мені частково як стіл, ніяких царапин досі немає.

Як додатковий мон на Аську, керування аудіо\відео плеєром + ще купа фіч - дуже класна штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но вот вчора наткнувся на таку вот цікаву темку)) сенсорна панель зі звичайного монітора

може хто ріскне попробувати ^_^

довольно таки кульно, думаю стоит повторить...

мав дома таку штуку десь біля року. Недавно віддав на роботу.

Тільки у мене промисловий варіант, з антивандальним склом який був мені частково як стіл, ніяких царапин досі немає.

Як додатковий мон на Аську, керування аудіо\відео плеєром + ще купа фіч - дуже класна штука.

успел заметить,верю вкусная штуковина. Под такие сенсорные панели уже в Delphi 10 есть встроенніе компоненті для написания прог под такие панели. А ті сам лепил по єтой солюхе ? Или готовое решение взял/купил ? И что денюх обошлось ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті сам лепил по єтой солюхе ? Или готовое решение взял/купил ? И что денюх обошлось ?

Ні це промисловий варіант,одразу з антивандальним склом. Спочатку думав по наведеній вище схемі зробити.

230у.е. обійшлося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пальцем тикати по монітору...тьфу, скріну... Це для малювання (планшет типу:) ) та платіжних автоматів і т.д only.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пальцем тикати по монітору...тьфу, скріну... Це для малювання (планшет типу:) ) та платіжних автоматів і т.д only.

В мене розводів не залишалось навіть якщо я тикав "жирною" рукою, незнаю за рахунок чого. А от діти від такого просто взахваті, малювати/гратися в ферму/чимось маніпулювати ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...