Перейти до змісту

Красне


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

1.Наскільки я розумію, то це теперішній приладобудівний завод. На цю тему щось на форумі мало фото. Особливо з польського періоду.

Так нажаль ніякої інформації по цій темі... Смутні дані є що приладобудівний будувався у 50-х роках здається на основі якихось майстерень.

З польского періоду тільки одне фото тих місць

post-1719-1258800171.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Наскільки я розумію, то це теперішній приладобудівний завод. На цю тему щось на форумі мало фото. Особливо з польського періоду.

Так нажаль ніякої інформації по цій темі... Смутні дані є що приладобудівний будувався у 50-х роках здається на основі якихось майстерень.

З польского періоду тільки одне фото тих місць

Добре було би порівняти і це фото з теперішнім виглядомю Можливо хтось може зробити з приміщення спиртзаводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях мені мають принести брошурку яку видають ветеранам Приладобудівного - у ній є і фото і історія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька старих будинків, можливо із польських часів, що збереглися до сьогодні.

post-6713-1258901211.jpg

post-6713-1258901250.jpg

post-6713-1258901291.jpg

post-6713-1258901327.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях мені мають принести брошурку яку видають ветеранам Приладобудівного - у ній є і фото і історія

Стоп! Є в мене така. Мого одногрупника батько написав книжку про історію ПБ-заводу...... От тільки не памятаю, де вона лежить.... Пошукаю по сусєкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книжечка вже у мене - в основному там опис, який безумовно цікавий, а ось ілюстрацій як киця наплакала....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книжечка вже у мене - в основному там опис, який безумовно цікавий, а ось ілюстрацій як киця наплакала....

Викладайте що є, а там можливо інші щось підкинуть. В цілому щось буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото зроблене з мосту в сторону приладобудівного - як бачите немає ще ні заводської їдальні ні нового корпусу

f5c19db2763f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

датою заснування закладів механічних Франца Свободи рахується 1897-й рік

b6850c2967f5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мого одногрупника батько написав книжку про історію ПБ-заводу...... От тільки не памятаю, де вона лежить.... Пошукаю по сусєкам.

як би у автора книги попросити поділитися фотами - говорять що саме він до 100-річчя заводу організовував фотовиставку і там були цікаві фото .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мого одногрупника батько написав книжку про історію ПБ-заводу...... От тільки не памятаю, де вона лежить.... Пошукаю по сусєкам.

як би у автора книги попросити поділитися фотами - говорять що саме він до 100-річчя заводу організовував фотовиставку і там були цікаві фото .

Хто автор книги, рік видання, назва книги, видавництво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто автор книги, рік видання, назва книги, видавництво?

"Епоха на прохідній", Олег Берман, Луцьк, MEDIA, 2000р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Такого фото щось не пам’ятаю.

Кидаю в цей розділ, бо він для мене більше сприятливий з точки фотографування. Можливо і інші фото моста варто сюди перекинути (як пропозиція).

post-6713-1265387926.jpg

post-6713-1265387926.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото зроблене з мосту в сторону приладобудівного - як бачите немає ще ні заводської їдальні ні нового корпусу

f5c19db2763f.jpg

В продовження теми- види сучасні:

post-6713-1265388167.jpg

post-6713-1265388186.jpg

post-6713-1265388199.jpg

post-6713-1265388215.jpg

post-6713-1265388167.jpg

post-6713-1265388186.jpg

post-6713-1265388199.jpg

post-6713-1265388215.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Відношу це фото в цю тему по географічному принципу. Можливо хтось має дані, що це за будинок? Судячи із карти ,це має бути так як зображено на порівнянні.

Можливо помиляюсь, то прошу підправити.

post-6713-1267514199.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відношу це фото в цю тему по географічному принципу. Можливо хтось має дані, що це за будинок? Судячи із карти ,це має бути так як зображено на порівнянні.

Можливо помиляюсь, то прошу підправити.

Cхожий на будинок нинішнього адресного бюро на Шевченка. Справа від нього( здається по вул.Річній) стоїть двохповерховий будинок.

post-7519-1267530663.jpg

Для уточнення треба побувати на місці. Ракурс не зовсім вірний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відношу це фото в цю тему по географічному принципу. Можливо хтось має дані, що це за будинок? Судячи із карти ,це має бути так як зображено на порівнянні.

Можливо помиляюсь, то прошу підправити.

Cхожий на будинок нинішнього адресного бюро на Шевченка. Справа від нього( здається по вул.Річній) стоїть двохповерховий будинок.

post-7519-1267530663.jpg

Для уточнення треба побувати на місці. Ракурс не зовсім вірний.

і на додаток

post-7519-1267561037.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви впевнені що це саме той будинок, щось хоч залишилось від старої архітектури ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви впевнені що це саме той будинок, щось хоч залишилось від старої архітектури ?

Це моє припущення.

Для встановлення істини треба там побувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Фото порівняння -вид на Красне зі сторони спиртзаводу.

Моя особиста подяка моєму куму Петру Д. за надане фото.

post-6713-1272745111,96_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото порівняння -вид на Красне зі сторони спиртзаводу.

Моя особиста подяка моєму куму Петру Д. за надане фото.

Доповнення. Іще одне фото, але взято правіше від Ковельської.

post-6713-1272794023,43_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...