VovkleV Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 22:33 #1 Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 22:33 цікавить сабж з такими вимогами: батарея обов"язково робоча! Колір чорний (темний) проц за 1GHz, ОЗУ - 512 чи вище.........ну і ком порт щоб наявний і робочий! Пропозиції сюди
vampirich Опубліковано 17 Листопада, 2009 в 07:14 #2 Опубліковано 17 Листопада, 2009 в 07:14 а взяти будь-якого ноутбука який подобається і купити контроллер СОМ порта PCMCIA або ExpressCard? так більше шансів щось знайти підходяще
VovkleV Опубліковано 17 Листопада, 2009 в 07:38 Автор #3 Опубліковано 17 Листопада, 2009 в 07:38 а взяти будь-якого ноутбука який подобається і купити контроллер СОМ порта PCMCIA або ExpressCard? так більше шансів щось знайти підходяще - розглядував таке як варіант теж, але нефакт що буде 100% працювати під мої "залізяки", потрібен ком порт "залізний" такий як в старих буках. Як варіант купити наприклад Argosy PCMCIA to rs232(ці ніби працюють)?!
Xeon Опубліковано 19 Листопада, 2009 в 22:00 #4 Опубліковано 19 Листопада, 2009 в 22:00 еще актуально??есть Самсунг селерон 1,4 вроде... опері 512+256, винт 40Г.... если интересно то гляну точно!
mix_forever Опубліковано 19 Листопада, 2009 в 22:13 #5 Опубліковано 19 Листопада, 2009 в 22:13 мне актуально. цену и модель в ПМ плз
VovkleV Опубліковано 19 Листопада, 2009 в 22:55 Автор #6 Опубліковано 19 Листопада, 2009 в 22:55 Xeon - глянь пожалуйста характеристики и цену озвучь , и как там батарейка? ...........в идеале было-бы супер что-то типа IBM-T30
YSTAS Опубліковано 20 Листопада, 2009 в 08:18 #7 Опубліковано 20 Листопада, 2009 в 08:18 IBM T22 1Ghz. HDD 12Gb. 256ram. dvdrom -батарея тримає 10 хвилин - ціна питання 1000 гр (+ 500 гр нова батарея -якщо хтось купує можу дістати)
VovkleV Опубліковано 20 Листопада, 2009 в 20:49 Автор #8 Опубліковано 20 Листопада, 2009 в 20:49 YSTAS ціна явно завищена за такий конфіг ИМХО
an-140 Опубліковано 22 Листопада, 2009 в 11:57 #9 Опубліковано 22 Листопада, 2009 в 11:57 я б тоже взял старый ноут типа пенька 3 на роль тонкого клиента до 30 у.е. Если есть такое чудо на продажу, аська 267101619 или мобила +380939849777.
Xeon Опубліковано 23 Листопада, 2009 в 06:43 #10 Опубліковано 23 Листопада, 2009 в 06:43 Xeon - глянь пожалуйста характеристики и цену озвучь , и как там батарейка?...........в идеале было-бы супер что-то типа IBM-T30 http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=45777
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.