Перейти до змісту

Outlook Expres


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть налаштувати Outlook Expres на відправлення почти через Яндекс або Hotmail екаунти!

На прийом все працює бездоганно, а на відправлення ніяк не можу його налаштувати! Хто користується такими програмами напишіть! Буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в поле SMTP укажи SMTP-сервер провайдера

хотя, для Яндекса есть свой сервер

В качестве сервера исходящей почты (Outgoing mail server) укажите smtp.yandex.ru, (smtp.narod.ru, smtp.yandex.ua, smtp.ya.ru, smtp.yandex.com).

Установите флажок рядом со строкой Мой сервер SMTP требует аутентификации (My smtp server requires authenticationfor for sending mail). Нажмите «Далее».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене стоїть Windows Live Mail - ы я нычого не настроював тыльки потрыбно ввести логін та пароль.. в мене Gmail..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене стоїть Windows Live Mail - ы я нычого не настроював тыльки потрыбно ввести логін та пароль.. в мене Gmail..

я теж все ныби настроъв але на відсилку видає таке Windows Live Mail

The connection to the server has failed.

Subject 'Fw: Re[2]: совместный проект'

Server: 'smtp.yandex.ru'

Windows Live Mail Error ID: 0x800CCC0E

Protocol: SMTP

Port: 25

Secure(SSL): No

Socket Error: 10060

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від середовища(мережі). Хто провайдер? Робота йде через проксі чи напряму. Опиши де налаштовуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від середовища(мережі). Хто провайдер? Робота йде через проксі чи напряму. Опиши де налаштовуєш?

думаю проксі нема, оскільки якби було проксі то й на прийомку воно б не працювало...

відносно провайдера, то це актуально якшо комп стаціонарний...

а взагалі б я не користувався оутглюком...

на сіко я памятаю, зараз поштою через веб не користуюсь, то на сайтах пошти є факі, і там в картинках намальовано як шо налаштовувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж все ныби настроъв але на відсилку видає таке Windows Live Mail

The connection to the server has failed.

Subject 'Fw: Re[2]: совместный проект'

Server: 'smtp.yandex.ru'

Windows Live Mail Error ID: 0x800CCC0E

Protocol: SMTP

Port: 25

Secure(SSL): No

Socket Error: 10060

Виключи антивірус і файервол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене стоїть Windows Live Mail - ы я нычого не настроював тыльки потрыбно ввести логін та пароль.. в мене Gmail..

Дякую за підказку - поставив Windows Live Mail - то почта Hotmail працює тепер бездоганно, але з яндексом поки що толку не добився... На прийом йдуть листи а відправляти не хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...з яндексом .... відправляти не хоче.

А так, по первоисточнику: http://help.yandex.ru/mail/?id=288010 ?

...провайдеры иногда блокируют передачу данных по порту 25. В этом случае укажите в настройках почтовой программы для сервера отправки почты smtp.yandex.ru порт 587.

Хотя, ходит же по 25 на Hotmail...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...